Hulajnoga elektryczna

JEEP 2XE Urban Camou 2022

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, System KERS, Aplikacja mobilna, Wymienna bateria, Kierunkowskazy
Cena
5099 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
500 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
45 km
Oferta

RECENZJA JEEP 2XE Urban Camou 2022

Hulajnoga elektryczna JEEP 2XE Urban Camou 2022 to model dla  użytkowników oczekujących więcej mocy i to takiej mocy, którą wyraźnie się odczuwa. JEEP 2XE Urban Camou 2022 dzięki silnikowi o mocy 500 W z łatwością pokonuje przeszkody na drodze, a przyspieszenia nie da się nie poczuć. 

Czym jeszcze zaskoczy nas hulajnoga JEEP 2XE Urban Camou 2022 ?

ZASIĘG I ŁADOWANIE JEEP 2XE Urban Camou 2022

Maksymalny zasięg na jednym pełnym naładowaniu według producenta wynosi 45 km, maksymalny zasięg jest uzależniony od kilku czynników takich jak waga użytkownika, nawierzchnia, czy prędkość z jaką się poruszamy. Nie mniej jednak 45 km zasięg jest bardzo dobry wynik. Hulajnogę JEEP naładujemy w przeciągu 5 godzin, to dobry czas, biorąc pod uwagę daleki zasięg

SILNIK I MOC JEEP 2XE Urban Camou 2022

Choć moc 500 W jest bardzo duża to trzeba przyznać, że silnik pracuje bardzo cicho, ciszej nawet niż w przypadku silników o niższej mocy.

KOMFORT JAZDY JEEP 2XE Urban Camou 2022

Duże i wytrzymałe 10-calowe koła minimalizują ryzyko przebicia, a także amortyzują wstrząsy. Hulajnoga sprawdza się również na piaszczystej nawierzchni, pomimo, że jest to typowo miejski model. Można nią podróżować również po zmroku, nie martwiąc się o bezpieczeństwo, ponieważ hulajnoga JEEP 2XE Urban Camou 2022 ma pełne oświetlenie i kierunkowskazy. W kwestii bezpieczeńswa równie ważną rolę co oświetlenie pełnią hamulce, w tym przypadku przednie elektryczne i tylne tarczowe, dzięki czemu droga hamowania jest zdecydowanie skrócona. Ten model można sparować z funkcjonalną aplikacją mobilną, posiada również czytelny wyświetlacz, funkcję tempomatu, czy 4 tryby jazdy. System składania jest bardzo prosty, a waga hulajnogi jak na tak mocny silnik wcale nie jest zbyt wygórowana.

WYGLĄD JEEP 2XE Urban Camou 2022

Hulajnoga JEEP 2XE Urban Camou 2022 wyróżnia się na tle innych tego typu pojazdów elektrycznych. Żółte i moro elementy, nadają jej charakteru. Docenią ją osoby, którym zależy na oryginalnym wyglądzie.

Hulajnoga JEEP 2XE Urban Camou

ZALETY I WADY JEEP 2XE Urban Camou 2022

Zalety

bardzo daleki zasięg

duża moc silnika

ciekawy design

szeroki, antypoślizgowy podest

krótki czas ładowania

nieoślepiające oświetlenie z przodu i tyłu pojazdu

kierunkowskazy

system KERS

aplikacja mobilna

stopień ochrony IPX4

 

 

 

Wady

brak blokady antykradzieżowej

maksymalne obciążenie do 100 kg

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ JEEP 2XE Urban Camou 2022

Tą hulajnogę elektryczną zdecydowanie warto kupić, dobre parametry, niezłe osiągi, a także duży komfort podczas podróżowania, wszystko to sprawia, że jest warta swojej ceny. Ta hulajnoga elektryczna to dobry model dla użytkowników, którzy maja doświadczenie w jeździe hulajnogą elektryczną.

CENA JEEP 2XE Urban Camou 2022

Hulajnoga elektryczna JEEP 2XE Urban Camou 2022   dostępna jest w cenie 5099  zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre