Hulajnoga elektryczna

BIRD One

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Blokada urządzenia, Oświetlenie tył, Składane rączki, Aplikacja mobilna, Wymienna bateria
Cena
3899 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
29 km/h
Zasięg
Zasięg
40 km
Oferta

RECENZJA BIRD One

Hulajnoga elektryczna BIRD One to pojazd elektryczny, który zawiezie Cię w imponująco daleką trasę, na jednym pełnym ładowaniu w zależności od prędkości i obciążenia, a także warunków nawet do 40 km. Pojemna bateria i inteligentne oprogramowanie to nie jedyne zalety tej miejskiej hulajnogi elektrycznej.

Chcesz poznać więcej zalet? Zapraszamy do naszej recenzji BIRD One.

ZASIĘG I ŁADOWANIE BIRD One

Biorąc pod uwagę, że BIRD One jest hulajnogą miejską jej zasięg można ocenić na bardzo dobry. Na jednym pełnym ładowaniu pokonamy trasę nawet 40 km. Dzięki temu nie musimy martwić się i kontrolować , czy na pewno hulajnoga podczas podróży się nie rozładuje. Jeśli mowa o rozładowaniu kolejnym ważnym parametrem, który biorą pod uwagę użytkownicy podczas zakup jest czas ładowania baterii. W przypadku BIRD One będzie to ok. 6 godzin. Czy to dobry wynik oceńcie sami.

SILNIK I MOC BIRD One

Silnik o mocy 350W pozwala na pokonywanie trudności na drodze, a także rozwijanie prędkości do 25 km/h. Co ciekawe napęd silnika został zabezpieczony blokadą cyfrową.

KOMFORT JAZDY BIRD One

Hulajnoga elektryczna BRID One została wyposażona w intuicyjny wyświetlacz LCD, a dzięki możliwości połączenie ze smartfonem użytkownik może zablokować urządzenia zdalnie, otrzymywać powiadomienia, aktualizować hulajnogę i kontrolować błędy jeśli występują. 9-calowe opony bardzo dobrze amortyzują wstrząsy spowodowane nierówną nawierzchnią, oraz są odporne na przebicie. Szeroki podest zapewnia stabilizację, hamulce i oświetlenie bezpieczeństwo, a składana nóżka możliwość postawienia hulajnogi. Również system składnia jest prosty i komfortowy.

WYGLĄD BIRD One

Elegancja to jedno słowo określa charakter i wygląd hulajnogi BIRD One.

Hulajnoga BIRD One przodem

ZALETY I WADY BIRD One

Zalety

bardzo daleki zasięg

mocne oświetlenie

czytelny wyświetlacz

sygnalizacja dźwiękowa

 aplikacja mobilna

stopień ochrony IP 35

możliwość blokady pojazdu przy pomocy aplikacji mobilnej

GPS

elegancki wygląd

 

 

Wady

brak amortyzacji

 brak systemu odzyskiwania energii

brak tempomatu

brak kierunkowskazów

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ BIRD One?

Hulajnoga elektryczna BRID One to jedna z bardziej eleganckich hulajnóg dostępnych na rynku, dlatego docenią ją osoby ceniące klasykę. Parametry tej hulajnogi miejskiej można ocenić jako bardzo dobre, szczególnie zasięg zasługuje na 5 z plusem. To hulajnoga miejska z możliwością połączenia ze smartfonem, dla prawdziwych gadżeciarzy.

CENA BIRD One

Hulajnoga elektryczna BIRD One  dostępna jest w cenie 3899 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre