Hulajnoga elektryczna

Egret Ten V3 X

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Amortyzacja, Oświetlenie tył
Cena
6699 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
500 W
Prędkość
Prędkość max
65 km/h
Zasięg
Zasięg
42 km
Oferta

RECENZJA Egret Ten V3 X

Hulajnoga Egret Ten V3 X doskonale sprawdzi się do jazdy po mieście, ale poradzi sobie także w trudniejszych warunkach. Jej maksymalna prędkość wynosi aż 65 km/h . Egret Ten V3 X posiada zasięg 42 km, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas dłuższych dystansów.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Egret Ten V3 X ? Poznać jej wady i zalety oraz dlaczego warto ją kupić?
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi Egret Ten V3 X.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Egret Ten V3 X

Ten pojazd elektryczny posiada akumulator litowo-polimerowy o pojemności 11,6 Ah. Oznacza to, że hulajnoga może przejechać aż do 42 km na jednym ładowaniu. Dużym plusem tego pojazdu jest fakt, że bateria Egret Ten V3 X potrzebuje do pełnego naładowania tylko 2 godzin.

SILNIK I MOC Egret Ten V3 X

Hulajnoga posiada silnik o mocy znamionowej 500 W i maksymalnej 850 W. Maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć to 30 km/h. Należy pamiętać, że jest ona uzależniona od wagi użytkownika oraz warunków panujących na zewnątrz.

KOMFORT JAZDY Egret Ten V3 X

To hulajnoga elektryczna klasy premium. Wysokie, pompowane opony zapewnią komfortową jazdę po nierównościach, ponieważ świetnie amortyzują pojazd. Bateria podstawowa znajduje się pod szerokim podestem, dzięki czemu obniża środek ciężkości hulajnogi i powoduje, że trzyma się drogi nawet przy maksymalnej prędkości. Bezpieczeństwo jazdy zapewniają dwa, bardzo skuteczne hamulce tarczowe umieszczone w przednim i tylnym kole.

Dużą zaletą tego pojazdu jest prosty i szybki system składania. Biorąc pod uwagę dużą baterię pojazdu, która wpływa na jej zasięg, waży relatywnie niewiele – 18 kg. Cały panel sterowania, wraz z dźwignią przyspieszenia jest zlokalizowany na prawej kierownicy. Co można dzięki niemu robić? Po pierwsze włączyć hulajnogę — wystarczy w tym celu krótko nacisnąć przycisk pod wyświetlaczem. Drugie krótkie naciśnięcie tego przycisku włącza tylne światło, kolejne krótkie naciśnięcie wyłącza je. Jeśli chcemy wyłączyć hulajnogę przytrzymujemy ten przycisk chwilę dłużej. Sam wyświetlacz jest podświetlony gdy tylne światło jest zapalone, gdy wyłączymy tylne światło zgaśnie też podświetlenie wyświetlacza. Bardzo fajnym dodatkiem do panelu sterowania jest umieszczony pod nim port USB. Dzięki niemu można podładować smartfona. Port jest zabezpieczony gumową zaślepką, która jest na stałe przytwierdzona do panelu.
Na kierownicy tej hulajnogi znajduje się sygnał dźwiękowy w postaci dzwonka. Dodatkowo jest wyposażona w zarówno przednie, jak i tylne światła. Struktura pojazdu jest porowata, co zapewnia dodatkową przyczepność. Posiada regulowaną na 30 cm kierownicę oraz składane rączki. Maksymalny udźwig tego urządzenia wynosi 100 kg.

WYGLĄD Egret Ten V3 X

Konstrukcja tej hulajnogi elektrycznej jest niezwykle przemyślana i wyważona. Pojazd występuje w kolorze czarnym oraz srebrnym. Wygląd tej hulajnogi jest bardzo elegancki i stylowy. Istnieje możliwość domówienia kolorowych podestów.

Hulajnoga Egret Ten V3 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Egret Ten V3 X

Zalety

duży zasięg

krótki czas ładowania

duża prędkość maksymalna

port USB

wyświetlacz

przednie i tylne oświetlenie

skuteczne hamulce tarczowe

dzwonek

system składania

regulowana, składana kierownica

porowata struktura

elegancki wygląd

odkręcane rączki

Wady

podatne na przebicia opony

cena

dość duża waga

 

 

 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Egret Ten V3 X?

Jazda na tej hulajnodze jest niezwykle komfortowa, a jej osiągi są bardzo dobre. Pojazd jest wykonany ze świetnych materiałów. Naszym zdaniem zdecydowanie warto skusić się na te urządzenie, ponieważ jego parametry są adekwatne do ceny. Świetnie sprawdzi się zarówno w mieście, jak i poza nim.

CENA Egret Ten V3 X

Hulajnoga elektryczna Egret Ten V3 X dostępna jest w cenie 6699 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre