Hulajnoga elektryczna

Frugal Passion

Produkt wycofany
Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Tempomat, Aplikacja mobilna
Cena
1869 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
250 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
25 km
Oferta

RECENZJA Frugal Passion

Hulajnoga Frugal Passion doskonale nadaje się na jazdę po mieście. Dodatkowo produkt spodoba się osobom, które cenią sobie minimalistyczny i elegancki design . Frugal Passion posiada zasięg 25 km, a jej maksymalna prędkość wynosi 25 km/h .
Chcesz wiedzieć więcej o hulajnodze elektrycznej Frugal Passion? Jakie są jej wady i zalety?
Co wyróżnią ją wśród innych modeli hulajnóg elektrycznych?
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektrycznej Frugal Passion !
Hulajnoga Frugal Passion
jest dostępna na stronie Electricfeel.pl.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Frugal Passion

Akumulator litowo-jonowy 7,5 Ah wbudowany w ten pojazd, umożliwia przebycie 25 km na jednym ładowaniu. Czas ładowania baterii do pełna wynosi około 6 godzin, oznacza to, że można pojechać tą hulajnogą to pracy czy na uczelnię i w ciągu dnia doładować akumulator.

SILNIK I MOC Frugal Passion

Hulajnoga wyposażona jest w silnik o mocy 250 W. Według producenta maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć ten model to 25 km/h, jednak może rozpędzić się nawet do 33 km/h – jest to uzależnione od wagi użytkownika. Prędkość reguluje się za pomocą manetki gazu, która znajduję się przy kierownicy.

KOMFORT JAZDY Frugal Passion

Szeroki podest tego urządzenia unosi się na 8,5 calowych, pompowanych oponach. Ma to pozytywny wpływ na komfort jazdy, gdyż hulajnoga ma większą amortyzację i nie trzęsie, jednak tego typu opony są narażone na przebicie. Waga hulajnogi jest optymalna, ponieważ wynosi 12,5 kg. Przy konieczności podniesienia jej nie będzie sprawiać problemu, jednak przy przenoszeniu przez dłuższy czas może być męcząca.

Ten model nie posiada regulowanej kierownicy, jednak jest ona wyższa od standardowych kierownic. Urządzenie posiada wyświetlacz LCD, który jest obsługiwany za pomocą jednego przycisku. Informuje on o aktualnym stanie baterii, prędkości, włączonej lampie przedniej i aktualnym przebiegu hulajnogi.

Pojazd wyposażony jest w hamulec tarczowy. Hulajnoga i jej rączki są składane, co zdecydowanie ułatwia transport i przechowywanie – mieści się w większości bagażników samochodowych.

Urządzenie posiada w pełni konfigurowalne podświetlenie RGB, którym można sterować z poziomu dedykowanej aplikacji. Daje ona również możliwość dostępu do przebytych tras, aktualnej prędkości oraz stanu naładowania baterii. Dodatkowymi elementami wyposażenia tej hulajnogi elektrycznej są: dzwonek, składana nóżka. Hulajnoga Frugal Passion posiada także tempomat.

WYGLĄD Frugal Passion

Ta hulajnoga elektryczna występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz czarnej. Jest niezwykle stylowa. Posiada skórzane rączki, które nadają jej eleganckiego wyglądu. Podświetlany podest dodaje jej nowoczesności i nietypowości. Przy kierownicy znajduje się rączka hamulca, manetka gazu oraz tempomat.

Hulajnoga Frugal Passion elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Frugal Passion

Zalety

rozmiar i konstrukcja

duża prędkość maksymalna

dedykowana aplikacja

podświetlany podest

tempomat

składana nóżka

niewielka waga

wyświetlacz LCD

system składania; składane rączki

przednie oświetlenie; światło stopu

elegancki wygląd

Wady

słabe przyspieszenie

długa droga hamowania

pompowane, podatne na przebicia opony

 

 

 

 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Frugal Passion?

Ta hulajnoga elektryczna jest dedykowana osobom, które lubią minimalistyczny, elegancki wygląd urządzenia i potrzebują przyzwoitej, wytrzymałej hulajnogi do jazdy po mieście.

CENA Frugal Passion

Hulajnoga elektryczna Frugal Passion dostępna jest w cenie 2199 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych:Hulajnoga elektryczna Frugal Passion

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 5/5
Komfort jazdy: 4/5
Przyspieszenie: 4/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 25 km
Waga użytkownika: 55 kg
Średnia prędkość: 25 km/h
Prędkość maksymalna: 27 km/h
Czas ładowania: 6 h
Ogólnie jestem zadowolona, hulajnoga nie trzęsie, wygodnie się składa, parametry zbliżone do tych podawanych przez producenta. Bardzo ładnie się też prezentuje. Z mankamentów to droga hamowania wydaje mi się trochę zbyt długa, ale da się przyzwyczaić.
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre