Hulajnoga elektryczna

Joyor A3

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Aplikacja mobilna, Port USB
Cena
1599,99 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
25 km
Oferta

RECENZJA Joyor A3

Hulajnoga elektryczna Joyor A3 to pojazd idealny do jazdy po mieście. Silnik napędzany piastą o wysokim momencie obrotowym pozwala na rozwinięcie prędkości aż do 25 km/h . Ponadto zasięg jaki jest w stanie osiągnąć na jednym ładowaniu to aż 20 -25 km. Z takimi parametrami jazda po mieście będzie niezwykle przyjemna, a Ty zawsze i wszędzie dotrzesz na czas. Ponadto dla tego modelu została stworzona specjalna aplikacja mobilna, dzięki której zyskujemy jeszcze większą kontrolę nad urządzeniem.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Joyor A3? Jakie są jej wady i zalety? Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli? Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Joyor A3.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Joyor A3

Hulajnoga Joyor A3 została wyposażona w akumulator o pojemności 7.8 Ah, dzięki któremu możemy przejechać 20-25 km bez żadnej przerwy. Sam czas ładowania baterii wynosi od 4 do 6 godzin. Hulajnogę można podłączyć na noc do ładowania, a rano znów rozpocząć nową podróż. Ponadto pojazd został wyposażony w port USB, dzięki czemu podczas jazdy możemy ładować także urządzenia mobilne.

SILNIK I MOC Joyor A3

Dzięki silnikowi o mocy 350 W, hulajnogą możemy rozwinąć prędkość aż do 25 km/h. Sterowanie pojazdem odbywa się poprzez przycisk zasilania.

KOMFORT JAZDY Joyor A3

Komfort i bezpieczeństwo to dwa najważniejsze elementy podczas jazdy. Hulajnoga Joyor A3 została wyposażona w wysokiej jakości części. Mocny, przedni reflektor oświetli drogę po zmroku, a wyświetlacz znajdujący się na kierownicy na bieżąco dostarcza informacji o osiągniętej prędkości czy poziomie naładowania baterii. Szybkie i efektywne hamowanie to zasługa elektrycznego i nożnego hamulca. Natomiast płynną jazdę, nawet po nierównej nawierzchni, zapewniają 8-calowe opony wraz z przednią amortyzacją. Ponadto hulajnoga została także wyposażona w port ładowania USB dla urządzeń mobilnych.

WYGLĄD Joyor A3

Hulajnoga Joyor A3 posiada w swoim wyglądzie element, który wyróżnia ją na tle konkurencyjnych modeli. Wszystko za sprawą ramy, która jest lekko wygięta i została wykonana z aluminium klasy lotniczej. Pojazd dzięki mechanizmowi szybkiego składania można złożyć w dosłownie kilka sekund. Waga pojazdu wynosi zaledwie 12,6 kg. Hulajnoga Joyor A3 bez problemu poradzi sobie z ciężarem do 120 kg. Dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Hulajnoga Joyor A3 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Joyor A3

Port ładowania USB dla urządzeń mobilnych,

Rama aluminiowa klasy lotniczej,

Mocny, przedni reflektor,

Wyświetlacz LCD,

Aplikacja mobilna

Krótki czas ładowania,

Przednia amortyzacja,

Wiele wersji kolorystycznych,

Szybki system składania.

 

 

Brak tempomatu,

Brak regulacji kierownicy.

 

CZY WARTO KUPIĆ Joyor A3?

Z hulajnogą elektryczną Joyor A3 każda podróż będzie wyjątkowa. Pojazd idealnie sprawdzi się jako miejski środek transportu. Wszystko za sprawą dokładnie przemyślanych parametrów urządzenia. Hulajnoga rozpędza się do 25 km/h, pokonując przy tym 25-kilometrowy dystans. Bezpieczne hamowanie jest możliwe dzięki elektrycznemu hamulcowi, a drogę po zmroku oświetli mocny, przedni reflektor. Natomiast 8-calowe koła wraz z przednią amortyzacją sprawiają, że jazda jest niezwykle płynna. Do atutów hulajnogi należy zaliczyć aplikację mobilną oraz port ładowania USB dla urządzeń mobilnych.

CENA Joyor A3

Hulajnoga elektryczna Joyor A3 dostępna jest w cenie 1599,99 zł .

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre