Hulajnoga elektryczna

Dualtron Ultra

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył
Cena
13999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
5400 W
Prędkość
Prędkość max
80 km/h
Zasięg
Zasięg
100 km
Oferta

RECENZJA Dualtron Ultra

Dualtron Ultra to jak dotąd najpotężniejsza istniejąca hulajnoga elektryczna. Posiada dwa silniki o ogromnej mocy, niespotykanie duże opony i świetne zawieszenie. Żaden inny model nie dostarcza podczas jazdy tyle adrenaliny, co właśnie Dualtron Ultra.
Jakie są wady i zalety tego modelu? Na co warto zwrócić uwagę?
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektronicznej Dualtron Ultra.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Dualtron Ultra

Akumulator litowo-jonowy w modelu Ultra posiada aż 32 Ah! To ogromna pojemność. Oficjalnie zasięg wynosi 100 km, ale podczas spokojnej jazdy “ekonomicznej” i przy sprzyjających warunkach można pokonać na niej nawet 120 km. Uzupełnienie takiego akumulatora trwa bardzo długo, bo aż 12-17 godzin, jednak korzystając z dwóch ładowarek możemy czas ten skrócić do nawet 6 godzin. Koszt dodatkowej ładowarki to 249 zł.

SILNIK I MOC Dualtron Ultra

Ta potężna bestia, jaką jest Dualtron Ultra, posiada aż dwa silniki o mocy 2700W każdy, co łącznie daje nam niewyobrażalne 5400W. Z takim wyposażeniem rozwiniemy prędkość aż 80 km/h, a wszelkie przeszkody i wzniesienia (kąt nachylenia do 35 stopni) pokonamy bez żadnych trudności.

KOMFORT JAZDY Dualtron Ultra

Jazda na hulajnodze Dualtron Ultra to niezapomniane wrażenie. Nie tylko ze względu na zawrotną prędkość, ale również dzięki niezwykłej wygodzie, jaką oferuje. Hulajnoga posiada 11-calowe, pompowane koła oraz świetną amortyzację, które w połączeniu tak dobrze tłumią wstrząsy, że możesz gładko pokonywać nawet najgorsze przeszkody. Wytracanie prędkości jest szybkie i skuteczne, a droga hamowania krótka, ponieważ w pojeździe zastosowano dwa hamulce tarczowe (przedni i tylny) z dodatkowym wspomaganiem E-ABS. Jeśli poruszamy się hulajnogą po zmroku, drogę rozjaśnia nam podwójne, mocne oświetlenie LED. Wszystkie potrzebne informacje, takie jak aktualna prędkość i stan baterii, wskazuje nam okrągły wyświetlacz umieszczony na kierownicy. 

Nie tylko osiągi, ale również waga hulajnogi jest niesamowita – wynosi ona aż 40 kg! To nie jest lekki model miejski, który z łatwością weźmiemy do ręki przeniesiemy. Mimo to Dualtron Ultra wciąż jest wygodny w trakcie transportu, dzięki prostemu – ale pewnemu – mechanizmowi składania.

WYGLĄD Dualtron Ultra

Tak jak i inne hulajnogi tego typu, również Dualtron Ultra wygląda bardzo solidnie i masywnie. Ten pojazd praktycznie nie przypomina już hulajnogi, jaką kojarzymy z dzieciństwa. Już na pierwszy rzut oka widać, że został stworzony do ekstremalnej jazdy.

Hulajnoga Dualtron Ultra bokiem

ZALETY I WADY Dualtron Ultra

Zalety

ogromna moc (dwa silniki)

potężny zasięg

11-calowe koła

wyświetlacz

mocne światło

duża masa (stabilność)

dwa hamulce

system E-ABS

system składania

amortyzacja

duże błotniki

Wady

duża waga (problem z przenoszeniem)

bardzo wysoka cena

długi czas ładowania

brak blokady antykradzieżowej

CZY WARTO KUPIĆ Dualtron Ultra?

Hulajnoga elektryczna Dualtron Ultra sprawdzi się w każdych warunkach, również miejskich. Przeznaczona jest jednak dla osób, dla których jazda hulajnogą nie kończy się na drodze do pracy i z powrotem – to pojazd dla miłośników adrenaliny i mocnych wrażeń.

CENA Dualtron Ultra

Hulajnoga elektryczna Dualtron Ultra dostępna jest w cenie 13999 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 4/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 0 km
Waga użytkownika: 0 kg
Średnia prędkość: 0 km/h
Prędkość maksymalna: 71 km/h
Czas ładowania: Ok h
Opis nie dot. tej hulajnogi tylko głupot jakie ktoś pisze ze to najmocniejsza hulajnoga a gdzie dualtron X 6700W, dualtron Thunder II i III moce powyżej 8000 i 11000 W. Niech ktoś, co pisze recenzje poczyta do uczy się a potem pisze
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre