Hulajnoga elektryczna

Frugal Dynamic

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Tempomat
Cena
1349 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
250 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
18 km
Oferta

RECENZJA Frugal Dynamic

Hulajnoga Frugal Dynamic jest niezwykle komfortowa podczas jazdy. Szerokie, pompowane koła amortyzują wstrząsy spowodowane jazdą po nierównym terenie. Frugal Dynamic posiada zasięg do 18 km/h , dzięki czemu spokojnie dotrzesz nią do pracy czy szkoły.
Chcesz zyskać więcej informacji o hulajnodze elektrycznej Frugal Dynamic? Jakie są jej wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze Frugal Dynamic !
Hulajnoga Frugal Dynamic jest dostępna na stronie Electricfeel.pl

ZASIĘG I ŁADOWANIE Frugal Dynamic

Akumulator litowo-jonowy 187 Wh, który posiada ten model, daje możliwość przejechania do 18 km na jednym ładowaniu. Jest to jednak uzależnione od wielu indywidualnych czynników takich jak waga, wiatr czy droga po jakiej porusza się użytkownik. Bateria Frugal Dynamic do pełnego ładowania potrzebuje 4 godzin – jest to bardzo zadowalający wynik, bo akumulator można podładować w ciągu dnia.

SILNIK I MOC Frugal Dynamic

Silnik, jaki posiada ta hulajnoga jest dość mocny – ma 250W . Dzięki temu użytkownik może rozwinąć maksymalną prędkość 25 km/h . Reguluje się ją za pomocą manetki gazu, która znajduje się przy kierownicy.

KOMFORT JAZDY Frugal Dynamic

Szeroki podest pojazdu oparty jest na 8,5 calowych , pompowanych oponach, z czego tylna zaopatrzona jest w hamulec tarczowy. Tego typu opony zwiększają komfort jazdy, gdyż dodatkowo amortyzują pojazd. Warto jednak wspomnieć, że są narażone na przebicia. Ta hulajnoga elektryczna waży 12 kg. Dzięki systemowi składania można ją łatwo transportować i przechowywać. Waga użytkownika nie powinna przekraczać 100 kg, a wzrost 195 cm.

Ten model hulajnogi elektrycznej posiada regulowaną na trzech wysokościach kierownicę, w której umieszczony jest akumulator. Zaopatrzona jest w wyświetlacz LCD, wskazujący aktualną prędkość oraz stan baterii. Posiada gumowe nakładki przy kierownicy, które zapewniają stabilne kierowanie.

Urządzenie posiada dwa biegi, które uruchamiane są poprzez przytrzymanie guzika przy kierownicy. Ten sam guzik włącza przednią lampę – wystarczy go nacisnąć. Funkcja easy ride pozwala na jazdę bez konieczności trzymania manetki gazu, a opcja kick to start niweluje możliwość przypadkowego uruchomienia pojazdu. Dodatkowymi elementami wyposażenia tej hulajnogi elektrycznej są: dzwonek. Hulajnoga Frugal Basic posiada także tempomat.

WYGLĄD Frugal Dynamic

Hulajnoga jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej. Ten model wyróżnia się nowoczesnym designem. Posiada szeroki, gumowy podest. Przy kierownicy znajduje się manetka gazu, rączka hamulca oraz wyświetlacz. Zaopatrzona jest w przednie oświetlenie LED oraz tylne światło stopu.

Hulajnoga Frugal Dynamic elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Frugal Dynamic

Zalety

akumulator w kierownicy

easy to ride

kick to start

dzwonek

krótki czas ładowania

duża prędkość maksymalna

funkcja składania

oświetlenie przednie; światło stopu

gumowy podest

tempomat

składana nóżka

niewielka waga

wyświetlacz LCD

 

 

Wady

niewielki zasięg

pompowane, podatne na przebicie opony

mały udźwig

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Frugal Dynamic ?

To hulajnoga przeznaczona dla osób, które chcą poruszać się po mieście. Może pochwalić się gustownym, minimalistycznym designem i całkiem dobrymi parametrami, jednak w porównaniu do innych hulajnóg z tej kategorii cenowej, posiada bardzo mały zasięg.

CENA Frugal Dynamic

Hulajnoga elektryczna Frugal Dynamic dostępna jest w cenie 1349 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych:Hulajnoga elektryczna Frugal Dynamic

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 1/5
Komfort jazdy: 1/5
Przyspieszenie: 1/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 77 km
Waga użytkownika: 50 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 30 km/h
Czas ładowania: 28h h
Nie polecam zakupu hulajnogi tej firmy. Syn dostał na komunie, nie dosc że po miesiącu czasu użytkowania uszkodzeniu uległ tylni hamulec to mi mimo tego, iż hulajnoga była jeszcze na gwarancji firma odrzucała cały czas możliwość naprawy szkody w ramach gwarancji. NIE POLECAM, lepiej dołożyć i kupić coś lepszego.
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre