Hulajnoga elektryczna

RED BULL Racing 10 PRO

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Wymienna bateria
Cena
3799 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
40 km
Oferta

RECENZJA RED BULL Racing 10 PRO

Hulajnoga miejska, dzięki której  możesz podróżować do miejsca oddalonego nawet o 40 km? To możliwe dzięki RED BULL Racing 10 PRO. Ta hulajnoga miejska cechuje się bardzo dobrymi parametrami, dzięki czemu dojedziemy do celu szybko, komfortowo i bezpiecznie. Mocny 350 W silnik, ułatwia pokonywanie wzniesień, czy  szybką jazdę po różnego rodzaju nawierzchni.

Czym jeszcze pozytywnie zaskakuje RED BULL Racing 10 PRO ? Sprawdziliśmy to.

ZASIĘG I ŁADOWANIE RED BULL Racing 10 PRO

Wspomniany już we wstępie zasięg wynosi aż 40 km, na jednym pełnym ładowaniu, trzeba przyznać, że jak na hulajnogę miejską zasięg jest bardzo dobry, jak w przypadku niemal każdej hulajnogi tak również w przypadku modelu od RED BULL , zasięg maksymalny jest zależny od wagi użytkownika a także szybkości jakie rozwijamy podczas podróżowania. Natomiast w pełni naładujemy ja w przeciągu 8 godzin.

 

SILNIK I MOC RED BULL Racing 10 PRO

W hulajnodze zamontowano mocny 350 W silnik, który po pierwsze pracuje cicho, a po drugie bardzo dobrze wpływa na przyśpieszenie, czy pokonywanie wzniesień. Maksymalna prędkość jaką z jaką pojedziemy tą hulajnogą nie przekroczy 20 km/h, to standardowa dozwolona prędkość poruszania się na hulajnodze elektrycznej w naszym kraju.

KOMFORT JAZDY RED BULL Racing 10 PRO

Hulajnoga elektryczna RED BULL Racing 10 PRO, dzięki temu, że została wyposażona w 10-calowe opony a także amortyzację niezależnie od nawierzchni niweluje to wstrząsy praktycznie do minimum, dzięki temu nawet dłuższa podróż nie męczy tak użytkownika hulajnogi. W tej hulajnodze zastosowano również ulepszony system składnia, hulajnogę złożysz szybko i łatwo, a po złożeniu nie zajmuje ona za dużo miejsca, więc spokojnie zmieści się do bagażnika samochodu. Łatwo jest również złożyć ją i przenieść (waży tylko 18 kg), jeśli zajdzie taka potrzeba. Hulajnoga jest odpowiednio oświetlona a zamontowane hamulce przedni elektryczny i tylny tarczowy, zapewniają bezpieczeństwo. Czytelny wyświetlacz i trzy tryby jazdy także zwiększają komfort i wygodę podróżowania.

 

 

WYGLĄD RED BULL Racing 10 PRO

Hulajnoga elektryczna RED BULL Racing 10 PRO, jest jedną z takich, które wyróżniają się spośród innych popularnych modeli, dobór kolorów i sama konstrukcja jest wyjątkowa.

Hulajnoga RED BULL Racing 10 PRO

ZALETY I WADY RED BULL Racing 10 PRO

Zalety

daleki dystans

ciekawy design 

10-calowe opony

amortyzacja

czytelny wyświetlacz

cicha praca silnika

prosty system składania

Wady

brak blokady antykradzieżowej

brak tempomatu

 

 

CZY WARTO KUPIĆ RED BULL Racing 10 PRO?

Hulajnoga elektryczna  RED BULL Racing 10 PRO, sprawdza się jako alternatywny miejski sposób transportu. Hulajnoga jest wystarczająco szybka do miejskich podróży, dalekodystansowa, a jej prosty system składania sprawia, że spokojnie można ja ze sobą zabrać np. na wakacje. Pojazd dobrze radzi sobie zarówno na kostce, chodniku, czy asfaltowej nawierzchni, sprawdza się również na nierównościach. Dobry wybór ze średniej półki cenowej.

CENA RED BULL Racing 10 PRO

Hulajnoga eklektyczna RED BULL Racing 10 PRO  dostępna jest w cenie 3799  zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre