Hulajnoga elektryczna

DUCATI Pro 2 Plus

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat, System KERS, Aplikacja mobilna, Wymienna bateria, Kierunkowskazy
Cena
2999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
25 km
Oferta

RECENZJA DUCATI Pro 2 Plus

Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro 2 Plus pokona na jednym pełnym naładowaniu dystans 25 km z maksymalną prędkością 25 km/h. Dużym plusem tej hulajnogi jest dobra amortyzacja oraz szerokie 10-calowe opony, dzięki którym z łatwością pokonujemy różne trudności na nawierzchni. Wyżej wymienione cechy to jednak nie jedyne zalety tej hulajnogi elektrycznej.

Czym charakteryzuje się komfortowa  hulajnoga elektryczna DUCATI Pro 2 Plus? Zapraszamy do recenzji.

ZASIĘG I ŁADOWANIE DUCATI Pro 2 Plus

DUCATI Pro 2 Plus przewiezie użytkownika na jednym pełnym ładowaniu nawet do 25km, wystarczająco aby pokonać drogę do pracy i z powrotem bez konieczności ładowania baterii. Natomiast w kwestii ładowania baterii najważniejszy z perspektywy użytkownika jest czas jej ładowania. W przypadku hulajnogi DUCATI Pro 2 Plus, baterie w pełni naładujemy w przeciągu 5-6 godzin. Zdarzają się modele, które naładujemy szybciej, dlatego ten czas ładowania możemy określić jako średni.

 

SILNIK I MOC DUCATI Pro 2 Plus

Opisując tą hulajnogę elektryczną nie sposób nie wspomnieć o mocy silnika. W  DUCATI Pro 2 Plus zamontowano wydajny silnik o mocy 350 W. Maksymalna prędkość z którą pojedziemy tą hulajnogą elektryczną wynosi 25 km/h.

KOMFORT JAZDY DUCATI Pro 2 Plus

Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro 2 Plus została wyposażona w 4 tryby jazdy : pieszy, eco, standard oraz sport. Wbudowany tempomat wpływa pozytywnie na komfort jazdy, pozwalając na jazdę ze stałą prędkością, dzięki temu użytkownik nie będzie musiała ciągle kontrolować prędkości operując manetką. Z wyświetlacza wyczytamy takie informacje jak aktualna prędkość, stan baterii, czy tryby jazdy, przy czym w przypadku DUCATI Pro 2 Plus wyświetlacz jest na tyle czytelny, że odczyt wspomnianych informacji nie stanowi problemu także w nocy, czy w pochmurne dni.

Hulajnogę można połączyć z aplikacją mobilną Ducati Urban e-Mobility. Aplikacja mobilna to nie jest funkcja w każdej hulajnodze elektrycznej, możliwość połączenia hulajnogi zasługuje na duży plus. Podest jest antypoślizgowy i dość szeroki, co także wpływa na komfort jazdy. Natomiast za bezpieczeństwo odpowiadaja w tym przypadku  podwójny układ hamulcowy – tylny hamulec tarczowy oraz przedni hamulec elektryczny.

WYGLĄD DUCATI Pro 2 Plus

Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro 2 Plus to charakter i sportowy temperament. Czarny kolor z logo firmy  sprawia, że ta hulajnoga elektryczna jest wyrazista i niestandardowa. Przyciąga uwagę osób ceniących sobie wyjątkowość.

Hulajnoga DUCATI Pro 2 Plus

ZALETY I WADY DUCATI Pro 2 Plus

Zalety

10-calowe opony

amortyzacja

mocne hamulce 

aplikacja mobilna

charakterystyczny wygląd

wysokiej jakości elektryczne podzespoły zamontowane we wnętrzu

czytelny wyświetlacz

 

 

Wady

brak blokady antykradzieżowej

brak kierunkowskazów

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ DUCATI Pro 2 Plus

Szukasz wytrzymałej hulajnogi elektrycznej, która sprawdzi się zarówno w mieście jak i terenie? Jeśli tak, możesz śmiało postawić na DUCATI Pro 2 Plus, wytrzymałe szerokie 10-calowe opony, tylna amortyzacja oraz duża moc silnika, sprawiają, że ta hulajnoga dobrze radzi sobie w różnych warunkach. DUCATI Pro 2 Plus będzie dobrym wyborem dla osób ceniących sobie jakość wykonania i sportowy charakter.

CENA DUCATI Pro 2 Plus

Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro 2 Plus dostępna jest w cenie  2999 zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre