Hulajnoga elektryczna

Techlife X5

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat
Cena (zł)
2699 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
45 km/h
Czas
Czas ładowania
3 h
Oferta

RECENZJA Techlife X5

Hulajnoga Techlife X5 charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami. Jej maksymalna prędkość wynosi aż 45 km/h . Techlife X5 posiada zasięg do 40 km gwarantując przy tym niezwykły komfort podczas jazdy.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Techlife X5? Jakie są jej wady i zalety? Co wyróżnia ja na tle konkurencyjnych modeli?
Sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje o hulajnodze elektrycznej Techlife X5 !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Techlife X5

Hulajnoga elektryczna Techlife X5 została wyposażona w akumulator marki LG o pojemności 10,4 Ah , który zapewnia użytkownikowi zasięg do 40 kilometrów . Tak duży zasięg na jednym ładowaniu baterii to niezwykły komfort, gdyż oprócz dojechania i powrotu z pracy, można sobie pozwolić na odprężającą przejażdżkę tuż po niej. Bateria Techlife X5 do pełnego naładowania potrzebuje ok. 5 godzin. W przypadku pokonywania dalszych odległości, można ją bez problemu naładować w dowolnym miejscu. Warto również wspomnieć, że akumulator tego urządzenia jest wymienny. Kiedy użytkownik wybiera się w dłuższą podróż, może ze sobą zabrać dodatkową baterię.

SILNIK I MOC Techlife X5

Ta hulajnoga elektryczna posiada silnik o mocy 350-500W . Pozwala rozwinąć prędkość do 40 km/h – ze względu na nią, pojazd dedykowany jest raczej bardziej doświadczonym użytkownikom, którzy wiedzą, gdzie można w bezpieczny sposób się rozpędzić.

KOMFORT JAZDY Techlife X5

Hulajnoga Techlife X5 posiada przednią sprężynową amortyzację oraz tylny podwójny amortyzator hydrauliczny , który zapewnia komfortową jazdę nawet po nierównym terenie. Jako jedna z nielicznych hulajnóg elektrycznych w tej grupie cenowej, ta hulajnoga posiada regulowany tryb jazdy od 1 do 3. Dużym atutem jest jej waga – 18 kg , dzięki której może rozwijać większą prędkość.

Elementem, który zapewnia bardzo duży komfort jazdy, jest siedzisko. Szczególnie w momencie, gdy możemy je do woli i z łatwością montować oraz demontować. Tak właśnie jest w przypadku hulajnogi Techlife X5 z siedziskiem.

Techlife X5 posiada na wyposażeniu mocne przednie oświetlenie LED — białej barwy, które oświetli drogę nawet podczas jazdy w nocy, dodatkowo tylne czerwone oświetlenie zapewni dobrą widoczność przez innych uczestników ruchu.

Duży kolorowy wyświetlacz pokazuje najważniejsze informacje takie jak: stopień naładowania, aktualna prędkość, czy też przebieg. Dodatkowo licznik ma funkcję regulacji biegów naszej hulajnogi (ustawienie maksymalnej prędkości). Hulajnoga posiada system składania oraz składaną nóżkę. Maksymalny udźwig tego urządzenia to 120 kg.

Natomiast utrzymanie odpowiedniej prędkości zapewni tempomat.

WYGLĄD Techlife X5

Ten model dostępny jest dostępny jedynie w czarno-czerwonej wersji kolorystycznej. Przy kierownicy urządzenia znajduje się wyświetlacz LED, manetka gazu oraz przycisk odpowiedzialny za dodatkowe funkcje urządzenia.Posiada także składaną nóżkę i sygnał dźwiękowy w postaci dzwonka.

Hulajnoga Techlife X5 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Techlife X5

Zalety

krótki czas ładowania baterii

wysoka prędkość maksymalna

wyświetlacz LCD

oświetlenie hulajnogi

składana nóżka

tempomat

podwójny system hamowania

niewielka waga

duży udźwig

Wady

wysoka cena

dostępny jeden kolor

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Techlife X5?

Osoby, które pasjonują się nowinkami technologicznymi i szukają bardziej profesjonalnego sprzętu, będą zachwycone tym modelem. Warto na niego zwrócić uwagę ze względu na jego świetne parametry .

CENA Techlife X5

Hulajnoga elektryczna Techlife X5 dostępna jest w cenie 2799 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Hulajnoga elektryczna Techlife X5

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 6 opinii

Ocena ogólna: 4.67/5
Komfort jazdy: 4.5/5
Przyspieszenie: 4.5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 35 km
Waga użytkownika: 53 kg
Średnia prędkość: 27 km/h
Prędkość maksymalna: 45 km/h
Czas ładowania: 4 h
Ciężko mi określić przeznaczenie tej hulajnogi xD Z jednej strony to nie jest już typowy model miejski, ale wciąż ciężko nazwać ją modelem terenowym. Ten dziwny kompromis mi jednak odpowiada ;) Korzystam z hulajnogi głównie do przemieszczania się po mieście, robię to codziennie i jeszcze na niczym się nie zawiodłam - ani na komforcie, ani na zasięgu. Jest to nieporównywalnie lepsze niż te wszystkie wypożyczane Lime i inne Birdy. Jeździłam nią też w terenie, na razie mało wymagającym, łąki, leśne dróżki itd. i jak na razie wszystko ok. Mocniejsze testy jeszcze przede mną :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę ;)
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 25 km
Waga użytkownika: 88 kg
Średnia prędkość: 30 km/h
Prędkość maksymalna: 35 km/h
Czas ładowania: 4 h
Nigdzie to nie jest napisane ale hulajnoga w liczniku ma ukryty zaslepka port usb :-)Przy i przy mojej wadze naprawde daje rade , znajomy 70kg te 40km/h przekroczyl:-)
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 30 km
Waga użytkownika: 75 kg
Średnia prędkość: 28 km/h
Prędkość maksymalna: 36 km/h
Czas ładowania: 5 h
Hulajka godna polecenia. W miare wygodnie można poruszać sie nią nawet w lekkim terenie a wysoki przeswit umozliwia pokonywanie niewielkich nierownosci na drodze jak kamienie czy korzenie w lesie. Do jazdy w godzinach wieczornych polecam zamontowac jakies silniejsze swiatlo np z roweru gdyz fabryczne ledwo oświetla kilka metrow przed. Niestety X5 ma problem z pokonywaniem dłuższych wzniesien nawet tylko 10 stopniowych, czasem trzeba pomagac sobie nogą- nie wyobrażam sobie pokonywanie podjazdów 15 stopniowych a takowe ma pokonywac bez utraty predkosci.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 18 km
Waga użytkownika: 83 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 32 km/h
Czas ładowania: 4 h
Bateria raczej słaba. Przy wadze 83 kg przejechanie jednym ciągiem trasy 5km == zużyte 50% baterii. Jest realnie szybsza od popularnego chinczyka w wersji pro (nawet przy 20kg różnicy wag użytkowników). Czas ładowania baterii jest OK. Hamulec bębnowy. Przy tej cenie powinien być tarczowy ale ten spełnia swoje zadanie. Wykonanie hulajnogi jest OK, chociaż wyświetlacz jest tak zamocowany, że podczas przewożnia samochodem złożonej hulajnogi bardzo łatwo go uszkodzić a cena nowego na stronie producenta to 1/5 wartości hulajnogi. Amortyzatory i oświetlenie są dobrze zrobione spełniają swoją rolę. W porównaniu do popularnej chińskiej marki w wersji pro uważam, że przez bardzo maly realny zasięg i jakość \"osprzętu\" (hamulec, wyświetlacz) wypada blado (a w dodatku jest droższa).
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 25 km
Waga użytkownika: 88 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 35 km/h
Czas ładowania: 4 h
Jest ok
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 15 km
Waga użytkownika: 78 kg
Średnia prędkość: 25 km/h
Prędkość maksymalna: 30 km/h
Czas ładowania: 4 h
Jest ok
Zobacz więcej opinii
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre