Ranking hulajnóg

Zero 9

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat
Cena
4999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
600 W
Prędkość
Prędkość max
45 km/h
Zasięg
Zasięg
45 km
Oferta

RECENZJA Zero 9

Falcon Zero 9 to kolejna hulajnoga tej marki, która stanowi kompromis pomiędzy modelami miejskimi i terenowymi. Nie jest stworzona do ekstremalnych warunków, ale z nierównościami na drodze radzi sobie nieporównywalnie lepiej od większości modeli miejskich.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Zero 9? Jakie ma wady i zalety? Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli?
Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektrycznej Zero 9 !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Zero 9

W modelu Zero 9 wykorzystano pojemny akumulator LG 13Ah. Jadąc ze średnią prędkością w okolicach 25 km/h spokojnie pokonamy na niej 35 do 45 km trasy po jednym naładowaniu, które trwa 6 godzin.

SILNIK I MOC Zero 9

Silnik o mocy 600W w Zero 9 oferuje łagodne, spokojne przyspieszenie, potrafi jednak rozpędzić hulajnogę nawet do 45 km/h. Prędkość maksymalną trzeba jednak odblokować, ponieważ ze względu na przepisy, hulajnoga posiada fabryczne ograniczenie do 25 km/h. Silnik pracuje cicho i świetnie radzi sobie na nierównym terenie – nawet na większe wzniesienia podjeżdża bez problemu.

KOMFORT JAZDY Zero 9

Zero 9 posiada przednie pompowane koło (lepsza amortyzacja) oraz tylne wypełnione (większa wytrzymałość), oba o wielkości 8,5 cala. W połączeniu z przednim i tylnym zawieszeniem zapewnia to amortyzację na wysokim poziomie. Dwa hamulce – tylny bębnowy i przedni tarczowy – zapewniają efektywne hamowanie. Jednak zamiast hamulców hydraulicznych wykorzystano linkowe, które wymagają nieco większego nacisku na manetce.

Na kierownicy znajduje się okrągły wyświetlacz, który zapewnia nam dostęp do najważniejszych informacji oraz pozwala na zmianę ustawień, np. tempomatu. Hulajnoga posiada również dość bogate oświetlenie – standardowe oświetlenie w podeście, lampę przednią o średnim zasięgu oraz światła stopu.

Co ważne, pojazd posiada regulowaną kierownicę, więc możemy dostosować jej wysokość do własnego wzrostu i preferencji. Rączki kierownicy są szeroko rozstawione, dzięki czemu możemy wygodniej ułożyć dłonie. Hulajnoga jest składana za pomocą prostego, ale pewnego systemu (wyjmowane są nawet rączki kierownicy). Znacząco pomaga to przy przenoszeniu pojazdu, który lekki nie jest – waga Zero 9 wynosi 18 kg.

WYGLĄD Zero 9

Hulajnoga elektryczna Zero 9 posiada design dużo bardziej zbliżony do modeli terenowych niż miejskich. Jest dość masywna, prosta i cechuje się sportowym charakterem.

Hulajnoga Zero 9

ZALETY I WADY Zero 9

Zalety

duża prędkość

duży zasięg

podwójne zawieszenie

dobra amortyzacja

oświetlenie

wyświetlacz

podwójne hamulce

duża wytrzymałość

duży udźwig

regulowana kierownica

system składania

szerokie, wyjmowane rączki

Wady

hamulce linkowe

brak dzwonka

spora waga

brak blokady

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Zero 9?

Zero 9 to w dalszym ciągu bardziej profesjonalna hulajnoga miejska, jednak ze względu na cenę stanowi lepszy wybór dla osób, które mają zamiar korzystać z niej codziennie i zależy im na jak najwyższym komforcie jazdy, niezależnie od stanu nawierzchni. Sprawdzi się również na okazjonalne wycieczki poza miasto, w niezbyt wymagającym terenie (park, łąka).

CENA Zero 9

Hulajnoga elektryczna Zero 9 dostępna jest w cenie 4999 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre