Ranking hulajnóg

Kugoo G-booster

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Amortyzacja, Wymienna bateria
Cena
4599 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
1600 W
Prędkość
Prędkość max
55 km/h
Zasięg
Zasięg
85 km
Oferta

RECENZJA Kugoo G-booster

Kugoo G-booster to hulajnoga przede wszystkim dla zaawansowanych użytkowników. Doskonale nadaje się do jazdy po mieście jak i w terenie. Jej prędkość maksymalna wynosi 55 km/h . Kugoo G-booster posiada zasięg aż 85 km co zapewnia długą, nieprzerwaną podróż.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Kugoo G-booster? Jakie są jej wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Kugoo G-booster !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Kugoo G-booster

Posiada akumulator o pojemności 23 Ah, który umożliwia przejechanie maksymalnie 85 km na jednym ładowaniu. Bateria Kugoo G-booster potrzebuje do pełnego naładowania 10 h . Zasięg ten jest uzależniony od wagi użytkownika, warunków atmosferycznych oraz podłoża, po jakim się porusza. 

SILNIK I MOC Kugoo G-booster

Hulajnoga wyposażona jest w dwa silniki o łącznej mocy 1600 W. Umożliwiają one rozwinięcie maksymalnej prędkości nawet do 55 km/h. 

KOMFORT JAZDY Kugoo G-booster

Ta hulajnoga elektryczna posiada 10 calowe, pompowane opony, które sprawiają, że jazda na tym pojeździe jest niezwykle komfortowa, ponieważ tego typu koła pochłaniają wszelkie wstrząsy i wibracje, jednak są podatne na przebicia.

Jak przystało na hulajnogę z wyższej półki, Kugoo G-Booster posiada dwa warianty: z siedziskiem lub bez niego. Siodełko jest niezwykle proste w montażu i demontażu, można je też dokupić oddzielnie, w późniejszym czasie. Znacząco zwiększa to komfort podróżowania i pozwala dostosować styl jazdy do aktualnych potrzeb.

Użytkownik tego pojazdu może dostosować prędkość do swoich indywidualnych potrzeb, gdyż hulajnoga posiada 3 tryby jazdy. Poprawia to bezpieczeństwo i zwiększa wygodę użytkowania hulajnogi. Kugoo G-booster to doskonała opcja dla użytkowników, którzy będą z niej korzystać nie tylko w mieście, ale również w terenie. Posiada przednie oświetlenie LED, szeroki, antypoślizgowy podest oraz efektywne hamulce tarczowe, które zostały umieszczone w przednim i tylnym kole. Hulajnoga ma zamontowany z przodu kierownicy wyświetlacz LED. Maksymalne obciążenie tego pojazdu to 120 kg. 

WYGLĄD Kugoo G-booster

Hulajnoga dostępna jest czarno-czerwonej wersji kolorystycznej. Posiada 10 calowe, pompowane opony, w których znajdują się hamulce tarczowe, szeroki, antypoślizgowy podest, przednie oświetlenie LED , wyświetlacz oraz składaną nóżkę. 

Hulajnoga kugoo g-booster elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Kugoo G-booster

Zalety

system składania

wyświetlacz

trzy tryby jazdy

Wady

dość duża cena

pompowane, podatne na przebicie opony

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Kugoo G-booster?

To pojazd dedykowany zaawansowanym użytkownikom. Posiada świetne parametry, które sprawdzą się zarówno w mieście, jak i w terenie.

CENA Kugoo G-booster

Hulajnoga elektryczna Kugoo G-booster dostępna jest w cenie 4349 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 5 opinii

Ocena ogólna: 3.4/5
Komfort jazdy: 4.8/5
Przyspieszenie: 4.2/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 75 km
Waga użytkownika: 77 kg
Średnia prędkość: 38 km/h
Prędkość maksymalna: 50 km/h
Czas ładowania: 10 h
Pojazd petarda !! Najlepsze w nim jest zawieszenie i amortyzacja ogółem, jeździłem nim w terenie, po krawężnikach a nawet schody się zdarzyły i jestem bardzo zaskoczony komfortem jazdy w hulajnodze o takiej cenie. Przyspieszenie łagodne, udało mi się rozpędzić do max 49 km/h, czyli jak dla mnie wystarczająco. Pojazd ciężki , ale da się przyzwyczaić. Patent z pilotem bardzo wygodny. Można by dużo pisać, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony. Hulajnoga super !
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 50 km
Waga użytkownika: 93 kg
Średnia prędkość: 35 km/h
Prędkość maksymalna: 52 km/h
Czas ładowania: 10 h
Bardzo dobra hulajnoga elektryczna w tej cenie nie ma sobie równych. Mam ją tydzień i zrobiłem ponad 300 km, z wad piszczące hamulce, brak światła stopu, brak zaczepu do przenoszenia, poza tym same plusy
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 50 km
Waga użytkownika: 93 kg
Średnia prędkość: 35 km/h
Prędkość maksymalna: 55 km/h
Czas ładowania: 10 h
W poprzednim komentarzu dałem wszędzie po 5 gwiazdek nie wiem czemu jest 1
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 80 km
Waga użytkownika: 70 kg
Średnia prędkość: 25 km/h
Prędkość maksymalna: 58 km/h
Czas ładowania: 10 h
Świetna hulajnoga!
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 50 km
Waga użytkownika: 105 kg
Średnia prędkość: 38 km/h
Prędkość maksymalna: 52 km/h
Czas ładowania: 10 h h
W tej cenie był to chyba najlepszy wybór. Amortyzacja przy mojej wadze jest koniecznością. Najdłuższa trasa 40 km i zostało jeszcze 20 % Baterii. Jeżdżę dosyć szybko 35-40 km/h więc w trybie ekonomicznym da się jeszcze dłużej. Dobre oświetlenie i hamulce. Wady koniecznie trzeba poluzować tarcze, żeby napompować koła. Brak światła stop i kierunkowskazów poza tym to super w tej cenie. Polecam przy wyższych prędkościach korzystać z siodełka. Hulajnoga waży 30 kg więc jest ciężka, stabilna ale trzeba sporo siły , żeby ją załadować do bagażnika samochodu, zajmuje dużo miejsca po złożeniu.
Zobacz więcej opinii
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre