Hulajnoga elektryczna

Razor E200

Wyposażenie
Nóżka, Blokada urządzenia
Cena
1499 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
200 W
Prędkość
Prędkość max
19 km/h
Zasięg
Zasięg
12 km
Oferta

RECENZJA Razor E200

Razor E200 jest jedną z najszybszych hulajnóg dedykowanym dzieciom. Jej maksymalna prędkość wynosi 19km/h . Hulajnoga Razor E200 posiada zasięg do 12 km na jednym ładowaniu.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Razor E200? Jakie są jej wady i zalety? Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli?
Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektrycznej Razor E200 !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Razor E200

Hulajnoga ma wbudowane dwa akumulatory kwasowo-ołowiowe o pojemności 12 V każdy. Umożliwiają one przebycie do 12 km na jednym pełnym naładowaniu baterii. Czas ładowania został skrócony o 2 godziny, dzięki czemu bateria Razor E200 do pełnego naładowania potrzebuje tylko 6 godzin. Hulajnoga umożliwia jazdę nawet do 40 minut .

SILNIK I MOC Razor E200

Hulajnoga wyposażona jest w klasyczny, bardziej oszczędny silnik o mocy 200 W. Umożliwia on rozwinąć prędkość aż do 19 km/h. Hulajnoga z pewnością stanie się ulubieńcem użytkowników, którzy lubią poczuć wiatr we włosach.

KOMFORT JAZDY Razor E200

Hulajnoga ma wbudowany tylny hamulec ręczny , który automatycznie wyłącza silnik. Jest to bezpieczne i niezawodne rozwiązanie. Producent w trosce o jeszcze większe bezpieczeństwo użytkownika wyposażył sprzęt w antypoślizgowy podest. Manetka przyspieszenia zlokalizowana jest przy prawej rączce kierownicy (hulajnoga startuje od razu po dodaniu gazu). Maksymalna waga użytkownika nie może przekraczać 70 kg.

WYGLĄD Razor E200

Model Razor E200 dostępny jest w kolorze biało czerwonym . W antypoślizgowym podeście zamontowany jest włącznik urządzenia. Posiada stalową, solidną ramę i 8 calowe opony. Jest zaopatrzona w składaną stopkę, która znacznie ułatwi przechowywanie. Jej waga to 17 kg .

Hulajnoga Razor E200 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Razor E200

Zalety

duża prędkość maksymalna

antypoślizgowy podest

przycisk włączający urządzenie

Wady

brak oświetlenia pojazdu

  niewielki zasięg urządzenia

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Razor E200?

Jeżeli lubisz szybką jazdę , ale nie przemierzasz długich tras – będzie to dla Ciebie idealny sprzęt. Jakość wykonania oraz możliwości są adekwatne do ceny tego urządzenia.

CENA Razor E200

Hulajnoga elektryczna Razor E200 dostępna jest w cenie 1499 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Hulajnoga elektryczna Razor E200

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre