Hulajnoga elektryczna

Joyor F1

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Amortyzacja, Oświetlenie tył
Cena
1399.99 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
30 km/h
Zasięg
Zasięg
25 km
Oferta

RECENZJA Joyor F1

Joyor F1 to klasyczny model hulajnogi elektrycznej, który doskonale nadaje się do jazdy po mieście. Jej prędkość maksymalna wynosi 30 km/h, a zasięg jaki jest w stanie pokonać to 20-25 km na jednym ładowaniu. Hulajnoga Joyor została wyposażona w elementy, które zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy.

Chcesz zyskać więcej informacji na temat hulajnogi elektrycznej Joyor F1? Jakie są jej zalety i wady? Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli?
Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Joyor F1.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Joyor F1

Jeśli szukasz pojazdu, którym bez żadnych ograniczeń dotrzesz do pracy, szkoły czy na uczelnię, a wieczorem wybierzesz się na przejażdżkę ze znajomymi to hulajnoga Joyor F1 jest właśnie dla Ciebie. Jej zasięg maksymalny na jednym ładowaniu wynosi 20-25 km. Bateria o pojemności 7.8 Ah do pełnego naładowania potrzebuje zaledwie od 4 do 6 godzin.

SILNIK I MOC Joyor F1

Głównym, ważnym parametrem obok zasięgu jest prędkość maksymalna hulajnogi. Joyor F1 rozwija prędkość maksymalną do 30 km/h. Prędkość ta jest zablokowana do 25 km/h (prędkość zalecana przez większość przepisów europejskich). Hulajnoga Joyor F1 została wyposażona w silnik o mocy 350 W.

KOMFORT JAZDY Joyor F1

Jazda hulajnogą jest niezwykle komfortowa, a przy tym także bezpieczna. Dzięki 8-calowym oponom każda przeszkoda napotkana na drodze zostanie pokonana bez trudu. Przednie koło jest dętkowe, a tylne pełne. Przedni amortyzator zniweluje wstrząsy podczas jazdy na nierównej nawierzchni. Na kierownicy znajduje się wyświetlacz, który informuje nas o aktualnej prędkości czy poziomie naładowania baterii. Natomiast hamulec bębnowy szybko i skutecznie wyhamuje pojazd. Przednie i tylne światła LCD oświetlą każdy fragment drogi zapewniając doskonałą widoczność. Szybki system składania pozwala na złożenie hulajnogi i dogodne przewożenie lub przechowywanie jej.

WYGLĄD Joyor F1

Wygląd hulajnogi Joyor F1 jest minimalistyczny. Pojazd jest wyjątkowo lekki – jego waga wynosi 12.9 kg. Ponadto hulajnoga poradzi sobie z ciężarem do 120 kg. Joyor F1 można złożyć dosłownie w kilka sekund. Hulajnoga dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i różowej.

Hulajnoga Joyor F1 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Joyor F1

Przednie i tylne światła LCD,

Wyświetlacz ,

Krótki czas ładowania,

Przednia amortyzacja,

Trzy wersje kolorystyczne,

Szybki system składania.

Brak tempomatu,

Brak regulacji kierownicy.

 

CZY WARTO KUPIĆ Joyor F1?

Jeśli szukasz typowo miejskiej hulajnogi to model Joyor F1 jest właśnie dla Ciebie. Hulajnoga posiada dopasowane parametry do jazdy po mieście. Jej prędkość maksymalna wynosi 30 km/h, a zasięg jaki jest w stanie pokonać to aż 20-25 km. Joyor F1 została wyposażona w mocne hamulce oraz oświetlenie, które gwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Natomiast za komfort w czasie podróży odpowiadają 8-calowe koła, amortyzator oraz wyświetlacz, za którego pomocą mamy wszystko pod kontrolą.

CENA Joyor F1

Hulajnoga elektryczna Joyor F1 dostępna jest w cenie 1399,99 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre