Hulajnoga elektryczna

Skymaster Hoola Moonster Skull

Produkt wycofany
Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, System KERS, Kask
Cena
999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
250 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
6 km
Oferta

RECENZJA Skymaster Hoola Moonster Skull

Skymaster Hoola Moonster Skull to hulajnoga o charakterystycznym wyglądzie, dzięki której na pewno wyróżnisz się w tłumie. Jej prędkość maksymalna wynosi 25 km/h . Hulajnoga Skymaster Hoola Moonster Skull posiada zasięg 6 km , więc urządzenie idealnie sprawdzi się do jazdy po mieście .
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Skymaster Hoola Moonster Skull? Jakie są jej wady i zalety? Co wyróżnia ją na tle konkurencyjnych modeli?
Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektrycznej Skymaster Hoola Moonster Skull !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Skymaster Hoola Moonster Skull

Ta hulajnoga elektryczna posiada baterię litową o mocy 5,2 Ah. Bateria Skymaster Hoola Moonster Skull do pełnego naładowania potrzebuje tylko 3 h. Ta hulajnoga może przejechać 6 km bez konieczności ponownego ładowania akumulatora.

SILNIK I MOC Skymaster Hoola Moonster Skull

Pojazd ten posiada bezszczotkowy silnik o mocy 250 W. Może on rozpędzić się do 25 km/h, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się w mieście i będzie bezpiecznym środkiem transportu dla dzieci.

KOMFORT JAZDY Skymaster Hoola Moonster Skull

Urządzenie jest ciche i kompaktowe, dzięki czemu łatwo je przechowywać i transportować. Zostało wyposażone w oświetlenie, amortyzator oraz wyświetlacz, który pozwala śledzić prędkość, poziom naładowania baterii, przebytą trasę. Posiada system składania. Istnieje możliwość regulacji kierownicy. Pojazd ten wyposażony jest w hamulec tylny nożny oraz przedni elektryczny. Maksymalny udźwig tej hulajnogi to 100 kg.

WYGLĄD Skymaster Hoola Moonster Skull

Ten pojazd występuje w trzech wersjach kolorystycznych – czarno białej (z motywem czaszek), neonowo zielonym oraz czarno – czerwonym. Hulajnoga jest bardzo lekka – waży 8 kg.

Hulajnoga Skymaster Hoola Moonster Skull elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Skymaster Hoola Moonster Skull

Zalety

system składania

niska cena

wyświetlacz

oświetlenie 

duży udźwig

krótki czas ładowania baterii

niewielka waga

Wady

małe koła

niewielka prędkość maksymalna

mały zasięg

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Skymaster Hoola Moonster Skull?

Ten pojazd ma dość charakterystyczny wygląd, dlatego będzie doskonały dla osób, które lubią wyróżniać się z tłumu . Jest naprawdę lekki a czas ładowania akumulatora naprawdę krótki – to idealna hulajnoga do jazdy po mieście.

CENA Skymaster Hoola Moonster Skull

Hulajnoga elektryczna Skymaster Hoola Moonster Skull dostępna jest w cenie 999 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre