Hulajnoga elektryczna

Blaupunkt ESC 910.2

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Tempomat, Wymienna bateria
Cena
2799 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
40 km
Oferta

RECENZJA Blaupunkt ESC 910.2

Hulajnogę elektryczną Blaupunkt ESC 910.2 charakteryzuje duży 40 km zasięg, a także akumulator o dużej pojemności. Ponadto w przypadku tej hulajnogi wymiana akumulatora ze względu na jego umieszczenie w specjalnym otworze w kierownicy, jest bardzo prosta. 

Hulajnoga sprawdzi się doskonale w warunkach miejskich, a 10-calowe koła amortyzują wstrząsy spowodowane nierówną nawierzchnią. 

Jak wpada Blaupunkt ESC910.2 na tle innych hulajnóg, sprawdźcie sami na podstawie naszej recenzji.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Blaupunkt ESC 910.2

W przypadku Blaupunkt ESC 910.2 zasięg i czas ładowania to największe zalety tej hulajnogi elektrycznej. Dystans jaki możemy pokonać w dogodnych warunkach podróżując na Blaupunkt ESC 910.2 to aż 40 km na jednym pełnym ładowaniu. Z kolei baterię naładujemy w przeciągu 5 godzin. Te cechy charakteryzują dobrej klasy pojazdy elektryczne, dlatego ta hulajnoga elektryczna zasługuje na to miano.

 

SILNIK I MOC Blaupunkt ESC 910.2

Silnik o mocy 350W pozwala na rozwijanie prędkości nie przekraczającej 25 km/h. Szybkość jednak jest uzależniona od warunków na drodze, nawierzchni, a także wagi użytkownika. Prędkość dopasujemy dzięki 3 biegom, biorąc pod uwagę nasze umiejętności, a przede wszystkim bezpieczeństwo, swoje i innych osób. Moc silnika sprawa, także, że hulajnoga Blaupunkt ESC 910.2 szybko przyspiesza, a także z  łatwością pokonuje wzniesienia, czy drobne przeszkody na drodze.

KOMFORT JAZDY Blaupunkt ESC 910.2

Poza wspomnianymi już biegami, dzięki którym dopasujemy odpowiednią prędkość, na komfort podróżowania wpływ mają także 10-calowe opony, amortyzujące wstrząsy. Ergonomiczna kierowania, wygodnie leży, a gumowe rączki minimalizują ryzyko ześlizgiwania się dłoni, podczas dłuższych podróży, czy kiedy jest bardzo gorąco. Ponadto hulajnoga została wyposażona w czytelny wyświetlacz LCD, jasne widoczne światła z przodu i tyłu i co ważne nie tylko w kwestii komfortu, ale również bezpieczeństwa mocne hamulce skracające drogę hamowania. Jazdę ze stałą prędkością umożliwia w tym przypadku tempomat

WYGLĄD Blaupunkt ESC 910.2

Hulajnoga elektryczna Blaupunkt ESC 910.2 najprawdopodobniej przypadnie do gustu większości użytkowników. To hulajnoga elegancka, o prostej konstrukcji, w stonowanych kolorach, choć z delikatnymi błękitnymi akcesoriami, które nadają jej charakteru.

Hulajnoga Blaupunkt ESC910.2 przodem

ZALETY I WADY Blaupunkt ESC 910.2

Zalety

daleki zasięg 

10-calowe opony

tempomat

 czytelny wyświetlacz

wymienna bateria, prosty i szybki system jej wymiany

 

Wady

brak aplikacji mobilnej

jeden wariant kolorystyczny

brak systemu odzyskiwania energii

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Blaupunkt ESC 910.2

Hulajnoga elektryczna Blaupunkt ESC 910.2 nadaje się do podróżowania w warunkach miejskich, przy czym duża moc silnika oraz 10-calowe opony pozwalają na pokonywania przeszkód na drodze i komfortowe poruszanie się na bardziej wymagającej nawierzchni. Blaupunkt to znany i ceniony producent hulajnóg elektrycznych, warto postawić na pojazd elektryczny tego producenta kiedy zależy nam na trwałym i bezpiecznym sprzęcie

CENA Blaupunkt ESC 910.2

Hulajnoga elektryczna Blaupunkt ESC 910.2 dostępna jest w cenie  2799 zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre