Hulajnoga elektryczna

DUCATI Pro II Evo

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat, System KERS, Aplikacja mobilna, Wymienna bateria
Cena
3799 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
40 km
Oferta

RECENZJA DUCATI Pro II Evo

Hulajnoga elektryczna na której pokonasz dalekie dystanse, powinna być wygodna  i komfortowa. Taką wygodę zapewniają przede wszystkim szerokie 10-calowe opony, amortyzator, a także antypoślizgowy podest. Hulajnoga, którą dziś zrecenzujemy czyli DUCATI Pro II Evo posiada wszystkie wspomniane cechy.

Czym jeszcze pozytywnie zaskakuje miejski model DUCATI Pro II Evo?

ZASIĘG I ŁADOWANIE DUCATI Pro II Evo

Biorąc pod uwagę, że hulajnoga DUCATI Pro II Evo jest typowo miejskim środkiem transportu nie sposób docenić jej dalekiego zasięgu wynoszącego 40 km. Zasięg jest uzależniony od wagi użytkownika a także prędkości, czy nawierzchni po której się poruszamy. W mieście osoba o wadze ok. 60 kg poruszająca się ze średnią prędkością 20 km/h będzie w stanie przejechać ok . 38 km. Średni czas ładowania to 7 godzin.

SILNIK I MOC DUCATI Pro II Evo

Silnik zamontowany w DUCATI Pro II Evo charakteryzuje przede wszystkim wydajność, ale i jego moc jest bardzo dobra, wynosi 350 W. Tak mocny silnik umożliwia przemieszczanie się  z maksymalną prędkością 25 km/h.

KOMFORT JAZDY DUCATI Pro II Evo

Jazda będzie komfortowa, kiedy wstrząsy spowodowane przez nierówne nawierzchnie będą odpowiednio amortyzowane. W DUCATI Pro II Evo mamy 10-calowe odporne na przebicia opony, szeroki i antypoślizgowy podest oraz amortyzator. Wstrząsy na drodze są odczuwalne minimalnie. Czytelny wyświetlacz (również w nocy)  oraz aplikacja mobilna, to lepsze sterowanie i przygotowywanie do jazdy oraz większa kontrola nad sprzętem. Za bezpieczeństwo odpowiadają porządne hamulce oraz oświetlenie przód tył. Podróżowanie hulajnogą DUCATI Pro II Evo jest po prostu niezwykle przyjemne.

WYGLĄD DUCATI Pro II Evo

Wygląd szczególnie docenią użytkownicy lubiący bardziej ekstremalną jazdę. Sportowy charakter sprawia, że obok tej hulajnogi elektrycznej nie da się przejść obojętnie.

Hulajnoga DUCATI Pro II Evo

ZALETY I WADY DUCATI Pro II Evo

Zalety

daleki zasięg

mocny silnik

tempomat

system KERS

sportowy wygląd

amortyzacja i 10-calowe opony

aplikacja mobilna

 

 

 

Wady

brak kierunkowskazów

duża waga

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ DUCATI Pro II Evo

Jeśli szukasz pojazdu, o dalekim zasięgu z odpowiednią amortyzacją i aplikacją mobilną, DUCATI Pro II Evo będzie doskonałym wyborem. Dobre parametry docenią zarówno nowicjusze jak również bardziej doświadczeni użytkownicy. DUCATI Pro II Evo to hulajnoga miejska, która jednak ma kilka cech bardziej terenowych modeli.

CENA DUCATI Pro II Evo

Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro II Evo  dostępna jest w cenie  3799 zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre