Hulajnoga elektryczna

Vsett 10+ PRO

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Blokada urządzenia, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, Kierunkowskazy
Cena
14499 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
2X1400 W
Prędkość
Prędkość max
75 km/h
Zasięg
Zasięg
85 km
Oferta

RECENZJA Vsett 10+ PRO

Ekstremalna hulajnoga elektryczna Vestt 10+ PRO, wyposażona w dwa silniki o łącznej mocy 3600 W , może rozwijać ekstremalną prędkość 75 km/h i to bez większych problemów.

Jakie są najważniejsze parametry hulajnogi Vsett 10+ PRO dla miłośników dreszczyku emocji.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Vsett 10+ PRO

Jak daleko można pojechać hulajnogą Vsett 10+ PRO? Otóż na jednym pełnym naładowaniu akumulatora przejedziemy aż 85 km. Tak imponującym zasięgiem może pochwalić się niewiele hulajnóg elektrycznych. Czas ładowania natomiast to ok. 14 godzin. Najlepiej ładowanie zaplanować np. na noc, ponadto hulajnoga została wyposażona w dwa nowoczesne porty ładowania.

SILNIK I MOC Vsett 10+ PRO

Vsett 10+ PRO posiada dwa mocne silniki o łącznej mocy 3600 W, jest to ważne kiedy zależy nam na rozwijaniu ekstremalnych prędkości i wyczuwalnym przyśpieszeniu. Pokonywanie wzniesień i nierówności na drodze przy takiej mocy jest niemal nieodczuwalne. Na pochwałę zasługuje także głośność pracy. Maksymalna prędkość jaką będziemy w stanie rozwijać to aż 75 km/h.

KOMFORT JAZDY Vsett 10+ PRO

Vsett 10+ PRO została wyposażona w opony 20-calowe, które skutecznie amortyzują wstrząsy spowodowane nierówną nawierzchnią. Na stabilną postawę i wygodę wpływa także podest w przypadku tej hulajnogi elektrycznej jest szeroki i antypoślizgowy. Kierownica bardzo dobrze leży w dłoniach, które dzięki temu nie męczą się nawet podczas dłuższej trasy. Vsett 10+ PRO to także porządne tarczowe hamulce, dobre oświetlenie umożliwiające podróżowanie również nocą a także czytelny wyświetlacz z którego przeczytamy najważniejsze informacje.

WYGLĄD Vsett 10+ PRO

Hulajnoga została stworzona z myślą o niemal każdym szczególe. Dobór kolorów wzmacnia jej mocny, ekstremalny charakter. Zdecydowanie dla osób nie lubiących nudy.

Hulajnoga Vsett 10+ PRO bokiem

ZALETY I WADY Vsett 10+ PRO

10-calowe opony,

duży zasięg,

pojemny akumulator,

dwa silniki,

tempomat,

wyświetlacz,

blokada antykradzieżowa,

regulacja kierownicy,

system składania,

składane rączki,

kierunkowskazy,

 

długi czas ładowania,

brak aplikacji,

 

CZY WARTO KUPIĆ Vsett 10+ PRO?

Hulajnoga elektryczna Vestt 10+ PRO będzie dobrym wyborem dla osób mających już doświadczenie z tego typu środkiem transportu. To bardzo zaawansowany model klasy PREMIUM, docenią go osoby lubiące ekstremalną jazdę a także bardzo dobre parametry oraz komfort podróżowania.

CENA Vsett 10+ PRO

Hulajnoga elektryczna Vsett 10+ PRO dostępna jest w cenie 14499 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre