Hulajnoga elektryczna

Ninebot by Segway KickScooter E45E

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat, Aplikacja mobilna
Cena
3265 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
300 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
45 km
Oferta

RECENZJA Ninebot by Segway KickScooter E45E

Hulajnogą Ninebot by Segway KickScooter E45E możemy wybrać się w nieco dłuższą podróż. Pojazd został wyposażony w akumulator o pojemności 10,2 Ah, dzięki któremu pokonamy dystans 45-kilometrów bez żadnej przerwy. Natomiast płynną jazdę zapewnią 9-calowe opony odporne na przebicia. Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Ninebot by Segway KickScooter E45E? Jakie są jej wady i zalety? Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli? Sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Ninebot by Segway KickScooter E45E !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Ninebot by Segway KickScooter E45E

Jeśli lubisz długie podróże to hulajnoga Ninebot by Segway KickScooter E45E jest właśnie dla Ciebie. Jej zasięg maksymalny to aż 45 km. Wszystko dzięki litowo-jonowemu akumulatorowi o pojemności 10,2 Ah. Bateria do pełnego naładowania potrzebuje ok. 7.5 godzin. Hulajnogę do zasilania możemy podłączyć nocą, a rano znów wyruszyć w kolejną, długą podróż.

SILNIK I MOC Ninebot by Segway KickScooter E45E

Hulajnoga elektryczna Ninebot by Segway KickScooter E45E została wyposażona w silnik o mocy 300 W. Pojazd z łatwością rozwija prędkość do 25 km/h. Prędkość maksymalną możemy odpowiednio dostosować za pomocą trzech trybów – eko, standardowy, sportowy. Natomiast tempomat posłuży nam do ustawienia stałej prędkości z jaką będzie poruszało się urządzenie. Ninebot by Segway KickScooter E45E bez żadnego problemu pokonuje wzniesienia pod kątem 15 stopni.

KOMFORT JAZDY Ninebot by Segway KickScooter E45E

Na komfort jazdy wpływają między innymi bezdętkowe, 9-calowe opony, które są odporne na przebicia. Tłumią one wszelkie wstrząsy spowodowane jazdą po nierównym terenie i zapewniają stabilną jazdę. W modelu tym wydłużono także błotnik dla lepszego komfortu jazdy w deszczowych warunkach. Na kierownicy urządzenia znajduje się wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje, takie jak: aktualna prędkość, poziom naładowania baterii czy wybrany tryb jazdy. Hulajnogę E45E możemy również połączyć z aplikacją mobilną Segway-Ninebot, gdzie dostępne są bardziej szczegółowe informacje o urządzeniu. Natomiast o dobrą widoczność na drodze dba mocne oświetlenie LED. Tryb i kolor podświetlenia podwozia można dostosować do własnych preferencji. Bezpieczną jazdę gwarantuje kompletny system hamulcowy. Hulajnoga Ninebot by Segway KickScooter E45E została wyposażona w aż trzy niezależne hamulce: elektryczny i regeneracyjny przedni, tylny magnetyczny oraz nożny.

WYGLĄD Ninebot by Segway KickScooter E45E

Design hulajnogi nie wyróżnia się znacząco na tle pozostałych standardowych hulajnóg elektrycznych. Wykonana została w minimalistycznym stylu. Dostępna jest w czarnej wersji kolorystycznej z matowym wykończeniem. Elementem wyróżniającym jest podświetlane podwozie w różnych kolorach i trybach. Waga urządzenia to 16.4 kg, a jej maksymalny udźwig kształtuje się na poziomie 100 kg. System składania umożliwia złożenie kierownicy wzdłuż podestu, dzięki czemu przewożenie i przechowywanie jest o wiele bardziej wygodne.

Hulajnoga Ninebot by Segway e45e elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Ninebot by Segway KickScooter E45E

 

Duży zasięg,

9-calowe, bezdętkowe opony,

Trzy niezależne hamulce,

System składania,

Mocne oświetlenie,

Podświetlane podwozie,

Tempomat,

3 tryby jazdy,

Wyświetlacz LED,

Aplikacja mobilna,

Inteligentny system zarządzania baterią (BMS),

Amortyzacja.

 

 

 

Długi czas ładowania baterii,

Brak regulacji kierownicy.

 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Ninebot by Segway KickScooter E45E?

Hulajnoga Ninebot by Segway KickScooter E45E to idealna propozycja dla osób lubiących długie podróże. Dystans jaki jest w stanie pokonać na jednym ładowaniu to aż 45 km! Ponadto podróżowanie hulajnogą Ninebot by Segway KickScooter E45E jest niezwykle komfortowe. 9-calowe opony skutecznie tłumią wszelkie wstrząsy spowodowane jazdą po nierównym terenie. Natomiast trzy, niezależne od siebie hamulce sprawiają, że jazda jest niezwykle przyjemna. Pojazd posiada inteligentny system zarządzania baterią, który ściśle monitoruje jej wydajność. Ponadto wszystkie szczegółowe informacje o urządzeniu są dostępne w aplikacji mobilnej.

CENA Ninebot by Segway KickScooter E45E

Hulajnoga elektryczna Ninebot by Segway KickScooter E45E dostępna jest w cenie 3265 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 3 opinii

Ocena ogólna: 3.67/5
Komfort jazdy: 3.67/5
Przyspieszenie: 3.67/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 15 km
Waga użytkownika: 90 kg
Średnia prędkość: 22 km/h
Prędkość maksymalna: 25 km/h
Czas ładowania: 7h h
Złamany tylni hamulec
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 20 km
Waga użytkownika: 90 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 20 km/h
Czas ładowania: 7h h
Przez realny zasięg jestem średnio zadowolony.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 28 km
Waga użytkownika: 94 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 25 km/h
Czas ładowania: 7h h
przejechałem ponad 1000 km, spisuje się bez problemów, dziennie przejeżdżam ok. 20km jedyna wada jak dla mnie to dość słaba amortyzacja na nierównościach
Zobacz więcej opinii
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre