Ranking hulajnóg

Kaabo Skywalker 8

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Blokada urządzenia, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat, System KERS, Port USB
Cena
2499 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
32 km/h
Zasięg
Zasięg
30 km
Oferta

RECENZJA Kaabo Skywalker 8

Skywalker 8 to jak na razie najbardziej “budżetowa” hulajnoga marki Kaabo, znanej przede wszystkim ze względu na model Wolf Warrior. Skywalker stanowi prędzej profesjonalny model miejski niż terenowy, w przeciwieństwie do pozostałych pojazdów z oferty Kaabo. Może pochwalić się regulowaną kierownicą i blokadą antykradzieżową.

Co jeszcze ją wyróżnia wśród innych hulajnóg elektrycznych? Jakie ma wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje o hulajnodze Kaabo Skywalker 8 !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Kaabo Skywalker 8

Akumulator litowo-jonowy o pojemności 10.4 Ah potrzebuje ok. 4 godzin do pełnego naładowania. Realny zasięg zapewniany przez baterię wynosi przeważnie 25-30 km, czyli wystarczająco na codzienny użytek i więcej, niż w przypadku np. Xiaomi.

SILNIK I MOC Kaabo Skywalker 8

W Skywalker 8 wykorzystano standardowy dla hulajnóg miejskich silnik o mocy 350W. Z jednej strony pozwala on osiągnąć dobre prędkości, sięgające nawet 32-35 km/h (po odblokowaniu, bo fabrycznie ustawiona jest blokada na 25 km/h) jednak na wzniesieniach hulajnoga radzi sobie raczej słabo – wzniesienia o kącie nachylenia 10 st to dla niej przeważnie maksimum.

KOMFORT JAZDY Kaabo Skywalker 8

Pompowane koła zapewniają zwykle wyższy komfort jazdy, ale koła lite są za to dużo bardziej odporne na uszkodzenia. Z tego powodu producent postanowił wykorzystać… obie. Skywalker 8 posiada pompowane koło przednie i lite z tyłu, oba są 8-calowe. Ponadto z przodu zastosowano również dodatkowy amortyzator. Takie połączenie jest wystarczająco skuteczne w tłumieniu wstrząsów i zapewnia dobry komfort jazdy. 

Na wygodę wpływa też znacząco możliwość regulowania wysokości kierownicy oraz złożenia hulajnogi do całkiem małych rozmiarów (łącznie z rączkami). Pomimo tak wielu ruchomych elementów, pojazd jest bardzo stabilny, a w kierownicy nie pojawiają się żadne luzy. Jedynym mankamentem hulajnogi jest jej duża waga, wynosząca aż 17 kg. Zwiększa to wprawdzie stabilność jazdy, jednak równocześnie może stanowić spory problem podczas przenoszenia. 

O bezpieczeństwo jazdy dbają dwa hamulce: bębnowy z tyłu oraz elektromagnetyczny z odzyskiem energii. Dobrą widoczność zapewnia bogate oświetlenie – wbudowane w podest, przednie oraz tylne. Na kierownicy znajduje się dzwonek ostrzegawczy i typowy dla hulajnóg z tej serii wyświetlacz. Ważnym elementem jest też kluczyk zapłonu, który pełni rolę blokady antykradzieżowej. Hulajnoga posiada złącze USB, do którego możemy podłączyć np. telefon, co stanowi ciekawy dodatek. 

WYGLĄD Kaabo Skywalker 8

Hulajnoga Kaabo Skywalker 8 została zaprojektowana w stylu specyficznym dla wszystkich modeli tego producenta. Posiada mocny, sportowy charakter i nie przypomina typowego modelu miejskiego. To właściwy wybór dla osób, które lubią się wyróżniać.  

kaabo skywalker 8 bokiem

ZALETY I WADY Kaabo Skywalker 8

Zalety

duża prędkość (jak na hulajnogę miejską)

pojemny akumulator

mocny silnik

brak luzów

regulowana kierownica

oświetlenie

sygnał dźwiękowy

wyświetlacz

blokada antykradzieżowa

tempomat

kluczyk zapłonu

złącze USB

 

Wady

duża waga

kiepsko radzi sobie na wzniesieniach

relatywnie mały udźwig (100 kg)

 

CZY WARTO KUPIĆ Kaabo Skywalker 8?

Hulajnoga elektryczna Kaabo Skywalker 8 posiada prawdopodobnie najbogatsze wyposażenie wśród modeli miejskich. Jest to pojazd, który nie może pochwalić się nadzwyczajnymi osiągami (choć i tak są lepsze niż w wielu innych przypadkach) i posiada swoje drobne mankamenty, jednak gwarantuje komfort jazdy na najwyższym poziomie.

CENA Kaabo Skywalker 8

Hulajnoga elektryczna Kaabo Skywalker 8 dostępna jest w cenie 2499 zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 1/5
Komfort jazdy: 2/5
Przyspieszenie: 3/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 20 km
Waga użytkownika: 60 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 35 km/h
Czas ładowania: 10 h
Zdecydowanie nie polecam!!! Hulajnoga nie dość że ma strasznie głośny amortyzator to w dodatku z obiecanych 50km zrobi 20, lepiej dopłacić więcej i mieć coś lepszego
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre