Hulajnoga elektryczna

Fiat F500-F55

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka
Cena
799 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
120 W
Prędkość
Prędkość max
12 km/h
Zasięg
Zasięg
10 km
Oferta

RECENZJA Fiat F500-F55

Hulajnoga Fiat F500-F55 to pojazd stworzony specjalnie dla najmłodszych użytkowników już od 8 roku życia. Parametry urządzenia zostały dobrane tak, aby jazda była niezwykle komfortowa i przede wszystkim bezpieczna. Hulajnoga rozpędza się do 12 km/h, a jej zasięg maksymalny wynosi 10 km. Ponadto hulajnoga jest lekka i posiada szeroki podest.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Fiat F500-F55? Jakie są jej wady i zalety? Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli? Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Fiat F500-F55 !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Fiat F500-F55

Hulajnoga Fiat F500-F55 została wyposażona w żelową baterię o pojemności 4.5 Ah, dzięki której maksymalny zasięg wynosi aż 10 km. Tyle w zupełności wystarczy, aby dziecko było usatysfakcjonowane zabawą. Czas ładowania hulajnogi wynosi 6 godzin. Pojazd można podłączyć na noc do ładowania, a rano znów rozpocząć nową przygodę.

SILNIK I MOC Fiat F500-F55

Dzięki silnikowi o mocy 120W hulajnoga jest w stanie rozpędzić się do 12 km/h. Taka prędkość z pewnością pozwoli na bezpieczną jazdę i zapobiegnie urazom w razie wypadku. Hulajnoga poradzi sobie z niewielkimi wzniesieniami o kącie nachylenia do 10 stopni.

KOMFORT JAZDY Fiat F500-F55

Na komfort jazdy składa się między innymi szeroki podest o specjalnym kształcie, dzięki któremu dziecko może zając wygodną pozycję. Szybki system składania pozwala na łatwe przenoszenie i przechowywanie hulajnogi. Waga pojazdu wynosi 9,3 kg. Pojazd poradzi sobie z obciążeniem do 70 kg. Kierownica posiada 3-stopniową regulację, dzięki której możemy precyzyjnie dopasować wysokość kierownicy do wzrostu użytkownika. Małe 5,5-calowe opony bez problemów pokonują drobne nierówności na chodnikach. Ponadto niewielkie koła nie wpływają negatywnie na wagę pojazdu, dzięki czemu przenoszenie hulajnogi jest wygodniejsze.

WYGLĄD Fiat F500-F55

Fiat F500-F55 to hulajnoga we włoskim stylu. Stworzona została dla najmłodszych użytkowników, więc wszystkie szczegóły zostały zaprojektowane tak, aby jazda na hulajnodze była komfortowa i bezpieczna. Dodatkowym atutem jest szeroki podest oraz możliwość regulacji wysokości kierownicy. Model F500-F55 dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: niebieskiej (F55-2B), białej (F55-2B) oraz czerwonej (F55-2R).

Hulajnoga Fiat F500-F55 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Fiat F500-F55

 

Szeroki podest,

3-stopniowa regulacja wysokości kierownicy,

Mała waga (9,3 kg),

3 wersje kolorystyczne,

System szybkiego składania,

Składana nóżka.

 

 

Brak oświetlenia,

Brak dzwonka,

Brak wyświetlacza,

Brak amortyzacji.

 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Fiat F500-F55?

Fiat F500-F55 to hulajnoga, która doskonale sprawdzi się dla najmłodszych użytkowników już od 8 roku życia. Pojazd został skonstruowany tak, aby podróżowanie na nim było komfortowe i bezpieczne. Do atutów hulajnogi należy między innymi szeroki podest oraz możliwość regulacji wysokości kierownicy. Parametry zostały odpowiednio dobrane do dzieci – prędkość maksymalna wynosi 12 km/h, a zasięg jaki jest w stanie pokonać hulajnoga na jednym ładowaniu to 10 km. Dzięki szybkiemu systemowi składania oraz niewielkiej wadze (9,3 kg) pojazd możemy łatwo przenosić lub przechowywać go w dogodnym miejscu. Hulajnoga dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych.

CENA Fiat F500-F55

Hulajnoga elektryczna Fiat F500-F55 dostępna jest w cenie 799 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre