Hulajnoga elektryczna

Razor E300S

Wyposażenie
Nóżka, Blokada urządzenia, Siedzisko
Cena
1599 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
250 W
Prędkość
Prędkość max
24 km/h
Zasięg
Zasięg
12 km
Oferta

RECENZJA Razor E300S

Hulajnoga elektryczna Razor E300S to model przeznaczony dla młodych użytkowników od 13 roku życia. Parametry takie jak prędkość czy wielkość samego pojazdu zostały dostosowane właśnie dla ich potrzeb. Razor posiada szeroki podest, 10-calowe opony i łatwe w montażu siedzisko.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Razor E300S? Jakie są jej wady i zalety? Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli?
Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektrycznej Razor E300S !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Razor E300S

Model Razor E300S wyposażony został w dwa akumulatory kwasowo-ołowiowe 24V (2x12V). Naładowanie ich do pełna zajmuje ok. 12 godzin, a ich działanie wynosi… 40 min. Z tego powodu model ten sprawdzi się wyłącznie jako zabawka, a nie pojazd do codziennego użytkowania.

SILNIK I MOC Razor E300S

Hulajnoga od Razora wyposażona została w silnik łańcuchowy o mocy 250W, który rozpędza pojazd do 24 km/h. Jest to standardowa prędkość dla hulajnóg miejskich, ale nie w przypadku modeli dla dzieci, które przeważnie osiągają dużo niższe wartości. Razor E300S to jedna z najszybszych hulajnóg elektrycznych dla tak młodych użytkowników (od 13 roku życia), a jej prędkość regulowana jest przy pomocy wygodnej manetki na kierownicy. Zapłon włącza się dopiero po wciśnięciu przełącznika pod podestem, co stanowi zabezpieczenie przed nieplanowanym startem.

KOMFORT JAZDY Razor E300S

Hulajnoga Razor E300S została stworzona z myślą o bardzo młodych użytkownikach, dlatego wszystkie parametry zostały dostosowane pod ich potrzeby. Pojazd jest stosunkowo niewielki, ale ciężki – waga 21 kg zapewnia dużo lepszą stabilność jazdy. Bardzo szerokie, 10-calowe koła radzą sobie na każdej nawierzchni i bez trudu pokonują niewielkie przeszkody.

Na hulajnodze możemy jechać według własnych potrzeb – w pozycji stojącej lub siedzącej. Siodełko jest bardzo proste w montażu i demontażu, a szeroki podest pozwala ustawić nogi obok siebie, a nie jedna za drugą.

Samo wyposażenie hulajnogi jest niestety bardzo ubogie. Pojazd nie posiada oświetlenia, wyświetlacza i sygnału dźwiękowego.

WYGLĄD Razor E300S

Hulajnoga elektryczna Razor E300S została zaprojektowana w estetyce, która ma wpadać przede wszystkim w gust młodych użytkowników. Z tego powodu posiada jasną, przyjemną kolorystykę oraz duże, ozdobne napisy. Występuje w wariancie szarym oraz biało-niebieskim.

Hulajnoga Razor E300 S

ZALETY I WADY Razor E200

Zalety

duża prędkość

szeroki podest

przycisk włączający urządzenie

duża stabilność

szerokie opony

proste w montażu siedzisko

Wady

praktycznie brak wyposażenia

  niewielki zasięg urządzenia

  duża waga

  długi czas ładowania 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Razor E300S?

Hulajnoga elektryczna Razor E300S to nietypowa hulajnoga dla starszych dzieci. Rozwija większą prędkość niż spora część innych modeli w tym typie oraz posiada dużo większe opony i wygodne siedzisko, co gwarantuje wyższy komfort jazdy. Trzeba jednak pamiętać o tym, że ten pojazd nie sprawdzi się jako alternatywny środek transportu na co dzień.

CENA Razor E300S

Hulajnoga elektryczna Razor E300S dostępna jest w cenie 1599 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Hulajnoga elektryczna Razor E300S

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre