Ranking hulajnóg

Kugoo Kirin S2

Produkt wycofany
Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Lusterka
Cena
1249 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
250 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
28 km
Oferta

RECENZJA Kugoo Kirin S2

Hulajnoga Kugoo Kirin S2 to model miejski, przeznaczony do użytku przez dorosłych i młodzież. Jest stosunkowo lekka i poręczna, waży tylko 11,2 kg i posiada prosty w obsłudze system składania. Jak wszystkie hulajnogi miejskie rozpędza się do 25 km/h (silnik 200 W), ale wyróżnia się baterią o dużej pojemności – 10Ah zapewnia nawet 28 km jazdy po zaledwie 2-4 godzinach ładowania. To niezaprzeczalna zaleta modelu S2!

Co jeszcze ją wyróżnia wśród innych hulajnóg elektrycznych? Jakie ma wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje!
Hulajnoga Kugoo Kirin S2 jest dostępna na stronie Geekmaxi.com.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Kugoo Kirin S2

Kugoo Kirin S2 z pewnością może pochwalić się posiadanym akumulatorem. Posiada on pojemność 10 Ah, czyli większą niż przeciętne hulajnogi miejskie. Dzięki temu jest w stanie pokonać aż 28 km bez przerwy, po zaledwie 2-4 godzinach ładowania. Takie parametry pozwalają korzystać z hulajnogi codziennie, jako alternatywny środek transportu dla samochodu czy komunikacji miejskiej.

SILNIK I MOC Kugoo Kirin S2

Silnik, w który wyposażono model S2, posiada standardową moc 250W. Wystarczy do tego, aby rozpędzić pojazd do 25 km/h i pokonać wzniesienia o nachyleniu do 14 stopni. Pod tym kątem Kirin S2 nie różni się od innych, popularnych modeli miejskich w swojej półce cenowej.

KOMFORT JAZDY Kugoo Kirin S2

Hulajnoga elektryczna Kirin S2 jest bardzo wygodna w użytkowaniu, głównie za sprawą niewielkiej wagi (11,2 kg) i prostej metodzie składania. Wygodnie weźmiemy ją do rąk i zniesiemy po schodach lub schowamy pod biurkiem. S2 posiada 8-calowe, pneumatyczne opony i przednią amortyzację, które razem bardzo dobrze tłumią wszelkie wstrząsy. 

Specjalny wzór bieżnika zapewnia lepszą przyczepność do śliskiego podłoża, a odpowiednio dobrane tworzywo na podeście i rączkach posiada właściwości antypoślizgowe. Nie tylko to zapewnia stabilną i bezpieczną jazdę. Hulajnogę wyposażono w podwójny system hamulcowy (elektryczny i nożny), mocną lampkę LED, dzwonek i niewielki wyświetlacz, który przekazuje wszystkie istotne w trakcie jazdy informacje nie zaburzając jednocześnie prostego wyglądu pojazdu.

WYGLĄD Kugoo Kirin S2

Kugoo Kirin S2 doskonale wpasowuje się w estetykę dużego miasta. Jest prosta i nowoczesna, zachowała jednak nutę sportowego charakteru. Wśród wszystkich modeli tej marki to chyba najbardziej minimalistyczny pojazd. Docenią ją osoby, które nie przepadają za ogromem ozdobników i napisów. Kirin S2 występuje w wariancie białym i czarnym.

Hulajnoga Kugoo Kirin S2 bokiem

ZALETY I WADY Kugoo S2

Zalety

system składania

duży zasięg

wyświetlacz

krótki czas ładowania

system składania

duży udźwig

dwa hamulce

przednia lampa LED

sygnał dźwiękowy

specjalny wzór bieżnika

 

 

Wady

brak blokady urządzenia 

brak tylnego światła

przeciętna moc

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Kugoo Kirin S2?

Hulajnoga Kugoo Kirin S2 to bardzo wygodny model miejski. Szerokie opony i amortyzator zapewniają płynną jazdę, a dodatki w formie wyświetlacza, lampy i dzwonka podnoszą komfort użytkowania. Główną zaletą tego pojazdu jest jednak bardzo duży zasięg przy niezwykle krótkim czasie ładowania. Jest to model idealny dla osób, które nie szukają mocnych wrażeń w terenie, ale zależy im na ciekawej i ekologicznej alternatywie dla samochodu podczas codziennej drogi do pracy lub niedzielnych przejażdżek w parku.

CENA Kugoo Kirin S2

Hulajnoga elektryczna Kugoo Kirin S2 dostępna jest w cenie 1199 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych:Kugoo Kirin S2

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre