Hulajnoga elektryczna

Dualtron Eagle

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat
Cena
9999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
3600 W
Prędkość
Prędkość max
70 km/h
Zasięg
Zasięg
80 km
Oferta

RECENZJA Dualtron Eagle

Hulajnoga elektryczna Dualtron Eagle to jedna z najtańszych hulajnóg tej marki. W dalszym ciągu jednak oferuje niesamowite osiągi i wysoki komfort jazdy, zarówno na miejskich chodnikach jak i leśnych ścieżkach.
Jakie są wady i zalety tego modelu? Na co warto zwrócić uwagę?
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektronicznej Dualtron Eagle.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Dualtron Eagle

Hulajnoga Eagle, podobnie jak Spider tego samego producenta, cechuje się dużymi osiągami przy stosunkowo niewielkiej wadze konstrukcji. Akumulator o pojemności 22,4 Ah pozwala na przebycie nawet 80 km bez przerwy! Żeby uzupełnić baterię do pełna potrzeba 9-12 godzin; jest to standardowy czas ładowania w tego typu hulajnogach.

SILNIK I MOC Dualtron Eagle

Klasycznie w pojazdach Dualtron stosowane są dwa silniki. Nie inaczej jest w przypadku  modelu Eagle. Posiadają one po 1800W (każdy), co daje łączną moc hulajnogi na poziomie 3600W! Taka siła bez problemu pokonuje wszystkie napotkane przeszkody oraz rozpędza pojazd do 70 km/h. Aby ułatwić sobie jazdę ze stałą prędkością, możemy korzystać z tempomatu.

KOMFORT JAZDY Dualtron Eagle

Pojazd posiada 10-calowe, pompowane koła bezdętkowe oraz elastomerowe zawieszenie z możliwością regulacji. Gwarantuje to nie tylko wysoki komfort jazdy, ale również rzadszą konieczność serwisu (amortyzatory sprężynowe i powietrzne częściej się psują). Niezawodne połączenie dwóch hamulców tarczowych z systemem E-ABS zapewnia szybkie i efektywne wytracanie prędkości, doskonale wyprofilowane rączki kierownicy zapewniają komfort na wiele godzin jazdy. Na kierownicy znajduje się też wielofunkcyjny wyświetlacz, który przekazuje wszystkie potrzebne informacje oraz pozwala na zmianę wybranych ustawień, np. włączenie tempomatu. 

Oświetlenie w hulajnodze składa się z listwy LED przy podeście oraz świecącego, wielobarwnego napisu na kierownicy. Sprawia to, że po zmroku hulajnoga jest dobrze widoczna dla innych uczestników ruchu, jednak nie rozświetla wystarczająco drogi przed nami; do tego konieczne jest samodzielne zamontowanie lampki rowerowej. Mechanizm składania jest prosty i szybki, co wpływa pozytywnie na komfort przenoszenia, bo pojazd mimo wszystko swoje waży (29 kg).

WYGLĄD Dualtron Eagle

Hulajnoga Dualtron Eagle nie różni się wyglądem znacząco od innych modeli tego producenta. Szczególnie podobna jest do Spidera i tak samo jak on łączy stosunkowo lekką konstrukcję z dużą wytrzymałością i solidnym wykończeniem.

Hulajnoga Dualtron Eagle bokiem

ZALETY I WADY Dualtron Eagle

Zalety

ogromna moc (dwa silniki)

potężny zasięg

10-calowe koła

wyświetlacz

podświetlany podest

lekka konstrukcja

dwa hamulce

system E-ABS

system składania

amortyzacja

duże błotniki

przystępna cena (jak na hulajnogę tej marki)

Wady

duża waga

mało oświetlenia

długi czas ładowania

brak blokady antykradzieżowej

CZY WARTO KUPIĆ Dualtron Eagle?

Hulajnoga elektryczna Dualtron Eagle świetnie sprawdzi w bardziej wymagającym terenie. Ze względu na przystępną cenę (jak na model tego typu) może być dobrym wyborem dla osób, które na co dzień chcą poruszać się hulajnogą po mieście, ale lubią weekendowe wypady w teren.

CENA Dualtron Eagle

Hulajnoga elektryczna Dualtron Eagle dostępna jest w cenie 9999 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre