Hulajnoga elektryczna

Razor E90 Power Core

Wyposażenie
Nóżka, Blokada urządzenia
Cena
888 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
100 W
Prędkość
Prędkość max
16 km/h
Zasięg
Zasięg
20 km
Oferta

RECENZJA Razor E90 Power Core

Hulajnoga elektryczna Razor E90 Power Core to model przeznaczony dla najmłodszych. Rozpędza się do 16 km/h, a po 5 godzinach ładowania zapewnia do 80 min jazdy. Pojazd posiada szeroki podest z włącznikiem zapłonu, a dodatkowo zabezpieczony został funkcją kick-to-start.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze Razor E90 Power Core? Jakie są jej wady i zalety? Co ją wyróżnia?
Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektrycznej Razor E90 Power Core !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Razor E90 Power Core

Razor E90 wyposażony został w baterię kwasowo-ołowiową 12V. Za pierwszym razem ładowanie trwa aż 12 godzin, ale każde kolejne wyłącznie 5. To 5-godzinne ładowanie zapewnia jazdę przez 80 min bez przerwy.

SILNIK I MOC Razor E90 Power Core

Hulajnoga od Razora posiada silnik o mocy 100W, który rozpędza ją do 16 km/h – to niewiele, ale wystarczająco i przede wszystkim bezpiecznie dla dzieci. Przyspiesza się i zwalnia przy pomocy wygodnej manetki na kierownicy, ale aby dodać gazu należy najpierw odblokować zapłon przełącznikiem przy podeście, a następnie odepchnąć się nogą od podłoża i rozpędzić do 5 km/h. Takie funkcje zabezpieczają przed nieplanowanym startem silnika.

KOMFORT JAZDY Razor E90 Power Core

Wszystkie parametry hulajnogi Razor E90 Power Core zostały dobrane tak, aby mogły korzystać z niej dzieci od 8 roku życia. Pojazd jest niewielki i bardzo lekki – waży zaledwie 9,8 kg więc starsze dzieci nie powinny mieć problemu z jej ewentualnym przeniesieniem. Przedni hamulec z wygodną dźwignią przy kierownicy zapewnia efektywne hamowanie, a chowana nóżka pozwala bezpiecznie odstawić nieużywaną aktualnie hulajnogę. Ze względu na szeroki, specjalnie wyprofilowany podest, użytkownik może ustawić nogi wygodnie i stabilnie. Model E90 jest komfortowy w użytkowaniu, jednak nie posiada praktycznie żadnego wyposażenia (oświetlenia, dzwonka itd.).

WYGLĄD Razor E90 Power Core

Hulajnoga Razor E90 power Core posiada stylistykę wpadającą w gusta młodych użytkowników. Występuje w dwóch jasnych, wesołych kolorach – zielonym i różowym. Duże napisy i ozdobne wzory na podeście nadają jej bardziej sportowego charakteru, który zdobędzie serca wszystkich dzieci.

Razor E90 - hulajnoga elektryczna na komunię

ZALETY I WADY Razor E90 Power Core

Zalety

niewielka waga

chowana nóżka

szeroki podest

włącznik zapłonu przy podeście

kick-to-start

ograniczona prędkość

wygodna dźwignia hamulca

jasne kolory i dziecięca stylistyka

krótki czas ładowania

stosunkowo duży zasięg

 

Wady

praktycznie brak wyposażenia

brak systemu składania

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Razor E90 Power Core ?

Hulajnogi elektryczne dla dzieci cechują się innymi parametrami niż te przeznaczone dla dorosłych. Razor E90 spełnia je doskonale – jest lekki, poręczny, posiada szeroki podest i ograniczoną prędkość. Jednocześnie dostępny jest w bardzo niskiej cenie. Wszystko to sprawia, że hulajnoga Razor E90 Power Core to bardzo dobry wybór na pierwszą hulajnogę dla młodego użytkownika, np. z okazji Komunii.

CENA Razor E90 Power Core

Hulajnoga elektryczna Razor E90 Power Core dostępna jest w cenie 1099 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Hulajnoga elektryczna Razor E90 Power Core

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 4/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 4/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 15 km
Waga użytkownika: 35 kg
Średnia prędkość: 16 km/h
Prędkość maksymalna: 16 km/h
Czas ładowania: 5 h
Ten Razor to był dobry wybór dla syna. Osiąga odpowiednie prędkości, nie ładuje się długo ale można na niej jechać tylko około godziny. Choć z mojej perspektywy to w sumie zaleta ;D Co ważne - podest jest szeroki, więc syn może postawić wygodnie nogę obok nogi, co podczas nauki jazdy jest bardzo ważne.
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre