Ranking hulajnóg

Egret Ten V3X

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Oświetlenie tył
Cena
5199 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
500 W
Prędkość
Prędkość max
30 km/h
Zasięg
Zasięg
42 km
Oferta

RECENZJA Egret Ten V3X

Egret Ten V3X to hulajnoga premium, której cechą charakterystyczną jest… wysoka cena. Pojazd przeznaczony jest do użytku miejskiego.

Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Egret Ten V3X!

ZASIĘG I ŁADOWANIE Egret Ten V3X

Zastosowany w modelu Ten V3X akumulator posiada pojemność 11,6 Ah. Pozwala to (w teorii) na pokonanie 42 km po 4-6 godzinach ładowania. W praktyce jednak wynosi to przeważnie ok 30-35 km przy dobrych warunkach.

SILNIK I MOC Egret Ten V3X

Hulajnoga od Egret wykorzystuje standardowy silnik o mocy 500W, który rozpędza pojazd do 30 km/h i radzi sobie z niewielkimi wzniesieniami o kącie nachylenia do 13-15 stopni. Jak na hulajnogę miejską są to całkiem dobre parametry, jednak bez trudu znajdziemy model o takich osiągach w cenie niższej niż 2000 zł. Ten V3X nie posiada nawet tempomatu. Ponadto, za cenę 4199 zł możemy kupić np. model Techlife X6 o lepszych osiągach.

KOMFORT JAZDY Egret Ten V3X

Jazda na hulajnodze Egret Ten V3X jest przyjemna, choć bez rewelacji. Pompowane, 10-calowe koła bardzo dobrze radzą sobie z tłumieniem wstrząsów na mniejszych nierównościach, jednak pokonywanie większych przeszkód (np. progi) jest już mało komfortowe. Spowodowane jest to brakiem amortyzacji, której moglibyśmy spodziewać się po hulajnodze w takiej cenie. Hulajnoga jest też bardzo ciężka jak na sprzęt tego typu – waży aż 17 kg (przy obciążeniu maksymalnym 100 kg).

Zaletą modelu Ten V3X jest niezaprzeczalnie kierownica z regulacją wysokości. Pojazd posiada dwa hamulce tarczowe (hydrauliczny z tyłu, linkowy z przodu), okrągły wyświetlacz, oświetlenie i system szybkiego składania.

WYGLĄD Egret Ten V3X

Hulajnoga Egret Ten V3X prezentuje się dobrze, choć sposób poprowadzenia przewodów nie jest najlepiej przemyślany (pod kątem estetyki). Pozwala za to w dużym stopniu na personalizację designu. Możemy wybrać szarą lub czarną hulajnogę z podestem w jednym z 5 kolorów.

Hulajnoga Egret Ten V3X bokiem

ZALETY I WADY Egret Ten V3X

Zalety

lekka konstrukcja

duży zasięg

duża moc

prosty system składania

regulowana kierownica

składane rączki

podwójna amortyzacja

dwa hamulce

oświetlenie

wyświetlacz

tempomat

system KERS

Wady

relatywnie małe koła

kiepsko radzi sobie na wzniesieniach

brak blokady antykradzieżowej

relatywnie małe koła

CZY WARTO KUPIĆ Egret Ten V3X?

Hulajnoga elektryczna Egret Ten V3X ze względu na swoją ceną klasyfikowana jest jako hulajnoga premium. Rzeczywiście, oferowany przez nią komfort jazdy jest wysoki, jednak nie posiada nic nadzwyczajnego – posiada przeciętne dla hulajnogi miejskiej parametry, a jej wyposażenie jest wręcz “niepełne”, jeśli porównamy je do innych, tańszych modeli. W cenie modelu Egret możemy zakupić miejski model z większa ilością funkcji i amortyzacją lub podstawowy model terenowy o lepszych osiągach.

CENA Egret Ten V3X

Hulajnoga elektryczna Egret Ten V3X dostępna jest w cenie 5199 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 2 opinii

Ocena ogólna: 4/5
Komfort jazdy: 4.5/5
Przyspieszenie: 2.5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 30 km
Waga użytkownika: 80 kg
Średnia prędkość: 15 km/h
Prędkość maksymalna: 33 km/h
Czas ładowania: 6 h
właśnie dopchałem do domu przy przebiegu 2600km. pękła rama ( część widelec-podest). Przy tej cenie to trochę przesada, Poprzednie xiaomi 365 (najprostsze ) z tym samym przebiegiem, teraz używają moje dzieci i jakoś bez problemów nadal daje radę... Oczywiście mówimy o różnych produktach, Egret ma duże koła , większy zasięg i V max, jest bardziej wygodna itd więc przy większych przebiegach ze względu ma komfort ma to sens, ale jeśli lokalnie potrzebujesz hulajki do latania to za znacznie mniejszą cenę kupisz coś co przejedzie tyle samo i raczej da radę :)
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 27 km
Waga użytkownika: 100 kg
Średnia prędkość: 30 km/h
Prędkość maksymalna: 35 km/h
Czas ładowania: 5 h
Elegancka, stylowa hulajka dla faceta. Nie wyglądasz na niej jakbyś dziecku zabrał. Jakościowo przepaść pomiędzy egret a xiaomi czy motusem. Polecam wersje v2 i v3, bo v1 ma wadliwe łożyskowanie widelca i po 1000km mam na niej duże luzy. Wersja v4 jest już z kagancem pod niemieckie przepisy i są też egzemplarze down grade na 36 volt co już jest pomyłka. Cena nowej Ten jest absurdalna ale jeśli mowa o uzywce w cenie 2-3 tys to naprawdę warto rozważyć jej zakup. Bo jest to solidna masywna konstrukcja, nie psuje się, nie skrzypi. Tylko ładować i hulać. Do detek wlac slime i święty spokój forever. Od pięciu lat próbuje zajeździć v1 i v2. Nówka v3 czeka w kartonie na swoją kolej. To chyba najlepsza rekomendacja..
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre