Ranking hulajnóg

E-Twow GT

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat, System KERS
Cena
4499 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
700 W
Prędkość
Prędkość max
45 km/h
Zasięg
Zasięg
40 km
Oferta

RECENZJA E-Twow GT

E-Twow GT to mocniejsza wersja modelu “V” tego samego producenta. Idealnie nadaje się do jazdy po miejskich drogach i chodnikach. Pomimo niewielkiej wagi i kompaktowych rozmiarów, drzemie w nim ogromna moc.

Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej E-Twow GT !

ZASIĘG I ŁADOWANIE E-Twow GT

Jedną z najlepszych cech tej hulajnogi jest pojemna bateria. Akumulator litowo-jonowy 10,5 Ah zapewnia zasięg nawet 40 km, a do pokonania takiej trasy wystarczą zaledwie 4-4,5 godziny ładowania.

SILNIK I MOC E-Twow GT

Zamontowany w modelu E-Twow silnik posiada aż 700W mocy! Taka siła pozwala nie tylko na rozpędzenie pojazdu aż do 45 km/h, co przy hulajnogach miejskich tego typu jest bardzo rzadkim wynikiem, ale również sprawia, że hulajnoga całkiem dobrze radzi sobie na wzniesieniach (kąt nachylenia do 25 stopni według producenta, w praktyce ok. 15 stopni).

KOMFORT JAZDY E-Twow GT

E-Twow GT zapewnia wysoki komfort dzięki lekkiej konstrukcji (13 kg) oraz prostemu systemowi składania. Istotnym elementem jest też sama kierownica, która posiada regulację wysokości (użytkownik może dopasować ją do swojego wzrostu) oraz praktyczny wyświetlacz. Średnica kół w modelu GT posiada 190 mm, czyli w przybliżeniu 7,5 cala. Są to koła pełne, gumowe, bez dętki. Z tych powodów same w sobie nie radzą sobie najlepiej z tłumieniem wstrząsów, ale są za to wytrzymałe. Na szczęście hulajnoga posiada przedni i tylny amortyzator, które w pełnym stopniu ten problem niwelują i zapewniają bardzo przyjemną jazdę. 

W hulajnodze zamontowano aż trzy hamulce: tylny bębnowy, nożny i przedni regeneracyjny hamulec elektromagnetyczny. Taki zestaw zapewnia pewne i szybkie wytracanie prędkości. Po zmroku o bezpieczeństwo zadbają przednie białe światła LED na kolumnie kierownicy oraz czerwone światło hamowania na tylnym błotniku.

WYGLĄD E-Twow GT

Wygląd hulajnogi E-Twow GT jest dość klasyczny; jej design zbliżony jest do większości modeli miejskich, jest jednak nieco mniej masywna i posiada bardziej sportowy charakter.

Hulajnoga E-Twow GT złożona

ZALETY I WADY E-Twow GT

Zalety

bardzo duża moc

duży zasięg

regulowana kierownica

amortyzacja

oświetlenie

wyświetlacz

trzy hamulce

system składania

stosunkowo mała waga

Wady

relatywnie małe koła

nie radzi sobie na wzniesieniach tak dobrze, jakby mogła z taką mocą

brak blokady antykradzieżowej

CZY WARTO KUPIĆ E-Twow GT?

Hulajnoga elektryczna E-Twow G to pojazd stworzony do jazdy po mieście; nie sprawdzi się podczas wypadów w wymagający teren. Jednak jak na model miejski posiada niesamowitą moc i na nierównym terenem pełnym wzniesień poradzi sobie lepiej, niż wiele innych modeli miejskich. 

CENA E-Twow GT

Hulajnoga elektryczna E-Twow GT dostępna jest w cenie 4499 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 5/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 30 km
Waga użytkownika: 87 kg
Średnia prędkość: 37 km/h
Prędkość maksymalna: 42 km/h
Czas ładowania: 4 h
Mocna solidna konstrukcja. Fajny system antykradzieżowy z blokadą przez BT. Bardzo dobre i miękkie zawieszenie poprawiające komfort jazdy.
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre