Hulajnoga elektryczna

Dualtron X

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki, Port USB
Cena
27999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
6700 W
Prędkość
Prędkość max
100 km/h
Zasięg
Zasięg
130 km
Oferta

RECENZJA Dualtron X

Dualtron X to jak dotąd najpotężniejsza istniejąca hulajnoga elektryczna. Posiada dwa silniki o ogromnej mocy, niespotykanie duże opony i świetne zawieszenie. Żaden inny model nie dostarcza podczas jazdy tyle adrenaliny, co właśnie Dualtron X.
Jakie są wady i zalety tego modelu? Na co warto zwrócić uwagę?
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektronicznej Dualtron X.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Dualtron X

Zarówno prędkość, jak i zasięg są w tej hulajnodze naprawdę ekstremalne. Akumulator o ogromnej pojemności 49 Ah pozwala pokonać nawet 130 km bez przerwy! Z takim pojazdem dotrzemy dosłownie wszędzie. Ponowne naładowanie baterii trwa od 8 do nawet 24h (zależnie od ładowarki), ale ze względu na duży zasięg wystarczy robić to raz na jakiś czas.

SILNIK I MOC Dualtron X

Osiągi modelu Dualtron X są wręcz niewiarygodne. Hulajnoga wyposażona została w dwa silniki o mocy 3350W każdy, czyli łącznie posiada 6700W! Ta potężna siła rozpędza pojazd do 100 km/h! Trzeba tylko wcześniej zdjąć blokadę, ponieważ fabrycznie nałożone jest ograniczenie do 25 km/h. Hulajnoga doskonale radzi sobie na nierównym terenie i bez najmniejszego trudu pokonuje wzniesienia o kącie nachylenia nawet 35 stopni.

KOMFORT JAZDY Dualtron X

Podróżując na hulajnodze Dualtron X możemy spodziewać się nie tylko świetnych osiągów, ale również najwyższego komfortu jazdy. Pompowane, bezdętkowe koła posiadają aż 13 cali szerokości i w połączeniu z dodatkową amortyzacją doskonale tłumią wszelkie wstrząsy i bez trudu radzą sobie z przeszkodami; nieważne, czy mówimy tu o miejskich krawężnikach czy trudnej nawierzchni w terenie. W tej kwestii żadna inna hulajnoga nie może dorównać modelowi X. Duże błotniki i izolowane przewody pozwalają korzystać z pojazdu nawet podczas niepogody. Podczas zatrzymywania, o efektywne wytracanie prędkości dbają dwa hamulce tarczowe hydrauliczne (przedni i tylny) ze wspomaganiem E-ABS

Hulajnoga, która rozpędza się do tak zawrotnych prędkości jak 100 km/h musi być stabilna i wytrzymała, a w związku z tym – musi swoje ważyć. Dlatego ciężar Dualtron X wynosi aż… 64! Nie jest to hulajka, którą można wygodnie przenieść w rękach z punktu A do punktu B, mimo to posiada sprawny system składania. Składane są również jej rączki kierownicy, co przydaje się w wąskich przejściach i miejscach takich jak winda. Na wspomnianej kierownicy znajduje się wyświetlacz, który przekazuje nam wszystkie istotne w trakcie jazdy informacje. Pojazd posiada też niezwykle mocne oświetlenie w formie przedniej lampy i listwy LED na podeście.

WYGLĄD Dualtron X

Design hulajnogi Dualtron X doskonale odzwierciedla jej siłę i możliwości. Wygląda bardzo masywnie, nowocześnie i sportowo. Ciężko przejść obok niej obojętnie.

Hulajnoga Dualtron X bokiem

ZALETY I WADY Dualtron X

Zalety

ogromna moc (dwa silniki)

potężny zasięg

13-calowe koła

wyświetlacz

mocne światło

listwa LED w podeście

duża masa (stabilność)

dwa hamulce

system E-ABS

system składania

składane rączki

amortyzacja

duże błotniki

Wady

duża waga (problem z przenoszeniem)

bardzo wysoka cena

długi czas ładowania

brak blokady antykradzieżowej

CZY WARTO KUPIĆ Dualtron X?

Hulajnoga elektryczna Dualtron X to pojazd stworzony z myślą o ekstremalnej jeździe w terenie. Pokochają go wszystkie osoby, które lubią porządną dawkę adrenaliny. Chociaż sprawdzi się też w mieście, to ze względu na dużą wagę i zawrotną cenę nie jest to wybór dla tych, którzy na hulajnodze chcą poruszać się wyłącznie po miejskich chodnikach.

CENA Dualtron X

Hulajnoga elektryczna Dualtron X dostępna jest w cenie 27999 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 5/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 100 km
Waga użytkownika: 88 kg
Średnia prędkość: 60 km/h
Prędkość maksymalna: 99 km/h
Czas ładowania: 8 h
Super sprzęt
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre