Ranking hulajnóg

Airwheel K10

Produkt wycofany
Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Siedzisko
Cena
2999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
35 km
Oferta

RECENZJA Airwheel K10

Hulajnoga Airwheel K10 przypomina bardziej mały skuter. Posiada szeroką kierownicę i zamontowane na stałe, wygodne siedzisko. Posiada osiągi zbliżone do typowych modeli miejskich – 25 km/h prędkości i 35 km zasięgu, jednak dzięki szerokim oponom i podwójnej amortyzacji zapewnia nieporównywalnie wyższy komfort jazdy.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Airwheel K10? Jakie są jej wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Airwheel K10!

ZASIĘG I ŁADOWANIE Airwheel K10

Airwheel K10 posiada standardowy akumulator litowo-jonowy 8 Ah. Choć wydaje się, że taka pojemność nie jest specjalnie duża, to jednak zapewnia ona zasięg wynoszący nawet 35 km! Ponadto hulajnoga pokonuje taki dystans po zaledwie 2 godzinach ładowania. Takim wynikiem można się chwalić.

SILNIK I MOC Airwheel K10

Silnik zastosowany w modelu K10 posiada moc 350W, czyli największą stosowaną powszechnie w hulajnogach miejskich. Potrafi rozpędzić pojazd (pomimo jego sporych rozmiarów) to 25 km/h i pokonywać wzniesienia o nachyleniu do 15 stopni.

KOMFORT JAZDY Airwheel K10

Hulajnoga Airwheel K10 posiada szerokie, 10 calowe opony oraz dwa przednie i dwa tylne amortyzatory – takie połączenie doskonale tłumi wstrząsy i zapewnia bardzo wysoki komfort jazdy po nierównej nawierzchni. Przednia lampa LED oraz inteligentne światło hamowania zapewniają dobrą widoczność drogi oraz samej hulajnogi, a kluczyk blokady zapłonu stanowi zabezpieczenie antykradzieżowe. Wyświetlacz na kierownicy pozwala nam uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, ponieważ na bieżąco informuje nas o stanie baterii i aktualnej prędkości.

Cechą charakterystyczną modelu Airhweel K10 nie jest jednak bogate wyposażenie ani nawet świetna amortyzacja, ale solidnie zamocowane siedzisko, które pozwala podróżować w wygodnej pozycji siedzącej. Ten element docenią w szczególności osoby starsze oraz takie, które mają problem z utrzymaniem równowagi podczas jazdy na stojąco. Aby zapewnić dużą stabilność, hulajnoga waży więcej niż przeciętne hulajnogi – jej ciężar wynosi aż 20 kg. Mimo to jest wciąż stosunkowo mobilna, ponieważ posiada składaną kierownicę i mieści się w bagażniku samochodu.

WYGLĄD Airwheel K10

Airwheel K10 znacząco różni się swoim wyglądem od innych hulajnóg elektrycznych. Ze względu na charakterystyczną formę, siedzisko i szeroką kierownicę, na pierwszy rzut oka przypomina bardziej mały skuter niż hulajnogę. K10 to pojazd z mocnym charakterem, który wzbudza podziw przechodniów. Występuje w wariancie białym i czarnym.

Hulajnoga Airwheel K10 wariant biały

ZALETY I WADY Airwheel K10

Zalety

siedzisko

duży zasięg

krótki czas ładowania

podwójna amortyzacja

szerokie opony

światło przednie i tylne

zabezpieczenie antykradzieżowe

wyświetlacz

system składania

dzwonek

Wady

wysoka cena

duża waga

siedzisko niedemontowalne

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Airwheel K10?

Hulajnoga elektryczna Airwheel K10 nie jest typową hulajnogą miejską, ale wciąż ciężko ją zaliczyć do hulajnóg terenowych. Jest modelem, który zapewni ogromny komfort jazdy podczas poruszania się między blokami, po kostce brukowej i chodnikach, a jednocześnie poradzi sobie na drodze szutrowej, leśnej i polnej. Będzie dobrym wyborem dla osób, które hulajnogą chcą się poruszać na co dzień (przydaje się tu jej bardzo duży zasięg) w drodze do pracy czy na zakupy, a od czasu do czasu chcą nią wyruszyć na łono natury. Ze względu na siedzisko Airwheel K10 to również odpowiednia propozycja dla osób starszych oraz wszystkich, które mają problemy z nogami, utrzymaniem równowagi lub szybko się męczą.

CENA Airwheel K10

Hulajnoga elektryczna Airwheel K10 dostępna jest w cenie 2999 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Airwheel K10. 

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 5/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 30 km
Waga użytkownika: 80 kg
Średnia prędkość: 25 km/h
Prędkość maksymalna: 25 km/h
Czas ładowania: 2 h
Kupiłem dla taty. Na początku nie byłem pewien wyboru, ale okazał się strzałem w 10. Tata szybko nauczył się jeździć, nie ma problemu z utrzymaniem równowagi, dzięki tej hulajnodze może być bardziej niezależny i nie prosić o podwózkę na każdej dłuższej trasie po mieście. Hulajnoga szybko się ładuje, a to bardzo ważne, jak jest się zapominalskim ; )
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre