Hulajnoga elektryczna

Ninebot by Segway KickScooter E22E

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Tempomat, Aplikacja mobilna, Wymienna bateria
Cena
1649 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
300 W
Prędkość
Prędkość max
20 km/h
Zasięg
Zasięg
22 km
Oferta

RECENZJA Ninebot by Segway KickScooter E22E

Hulajnoga elektryczna Ninebot by Segway KickScooter E22E to idealna propozycja dla osób, które szukają pojazdu do poruszania się po mieście. Model ten posiada odpowiednio dopasowane parametry, aby jazda była bezpieczna i komfortowa. Jej prędkość maksymalna wynosi 20 km/h, a zasięg kształtuje się na poziomie 22 km. Dużą zaletą są także 9-calowe koła oraz aplikacja mobilna, za której pomocą mamy stały dostęp do najważniejszych informacji o urządzeniu.
Chcesz dowiedzieć się więcej o hulajnodze elektrycznej Ninebot by Segway KickScooter E22E? Jakie są jej wady i zalety? Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli?
Specjalnie dla Ciebie przetestowaliśmy to urządzenie i stworzyliśmy opis z najważniejszymi informacjami o hulajnodze elektrycznej Ninebot by Segway KickScooter E22E !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Ninebot by Segway KickScooter E22E

Zasięg hulajnogi Ninebot by Segway KickScooter E22E jest na poziomie 22 km. Hulajnogą bez obaw możemy wyruszyć na wycieczkę po mieście. Pojazd może nam posłużyć także jako środek transportu do pracy, szkoły czy na uczelnię. Został wyposażony w litowo-jonowy akumulator o pojemności 5,1 Ah, który do pełnego naładowania potrzebuje zaledwie 3,5 godziny. Ponadto istnieje możliwość dodania opcjonalnej drugiej baterii, która zwiększa zasięg do 45 km na jednym ładowaniu, a prędkość o ok. 5 km/h.

SILNIK I MOC Ninebot by Segway KickScooter E22E

Hulajnoga elektryczna Ninebot by Segway KickScooter E22E została wyposażona w silnik o mocy 300 W, który pozwala na szybkie rozpędzenie się do 20 km/h. Za pomocą tempomatu możemy ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie. Hulajnoga bez żadnego problemu poradzi sobie ze wzniesieniami o kącie nachylenia 15 stopni. Do wyboru mamy trzy tryby jazdy: ekologiczny, standardowy i sportowy.

KOMFORT JAZDY Ninebot by Segway KickScooter E22E

Niezwykle płynną jazdę zapewniają 9-calowe, bezdętkowe opony, które są odporne na przebicia. Podróżowanie pozbawione jest wszelkich wstrząsów. Producent wydłużył także błotnik dla lepszego komfortu jazdy podczas deszczowych dni. Na kierownicy hulajnogi znajduje się wyświetlacz, na którym przedstawiane są  informacje o jeździe w czasie rzeczywistym, takie jak aktualna prędkość czy poziom naładowania baterii. Model Ninebot by Segway KickScooter E22E posiada także wbudowany moduł Bluetooth, dzięki któremu możemy połączyć hulajnogę z aplikacją mobilną . Za jej pomocą możemy włączyć funkcję antykradzieżową, zarządzać, aktualizować najnowsze oprogramowanie i  sprawdzać stan urządzenia. Ponadto, inteligentny system zarządzania baterią ściśle monitoruje wydajność baterii (BMS).

Dla bezpieczeństwa podczas jazdy, producent wyposażył hulajnogę w dwa niezależne hamulce – przedni elektroniczny oraz regeneracyjny i tylny nożny. Doskonałą widoczność drogi po zmroku zapewnia światło LED. Ninebot by Segway KickScooter E22E posiada także światło hamowania, światła odblaskowe oraz dzwonek.

WYGLĄD Ninebot by Segway KickScooter E22E

Konstrukcja hulajnogi Ninebot by Segway KickScooter E22E jest bardzo solidna. Wszystkie kabelki zostały starannie ukryte wewnątrz konstrukcji pojazdu. Hulajnoga wykonana została w minimalistycznym stylu, co sprawia, że nabiera uniwersalnego wyglądu. Jej waga wynosi 13,5 kg, a jej maksymalny udźwig to aż 100 kg. System składania pozwala za pomocą jednego przycisku złożyć hulajnogę do mniejszych rozmiarów. Dzięki takiemu rozwiązaniu pojazd  w dogodny sposób możemy przewozić lub przechowywać.

Hulajnoga Ninebot by Segway Kickscooter E22E elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Ninebot by Segway KickScooter E22E

 

9-calowe, bezdętkowe opony,

Krótki czas ładowania,

System składania,

Oświetlenie, światła odblaskowe,

Tempomat,

Wyświetlacz LED,

Aplikacja mobilna,

Inteligentny system zarządzania baterią,

Opcjonalna zewnętrzna bateria zwiększa zasięg i maksymalną prędkość.

 

 

 

 

Mała prędkość maksymalna,

Brak amortyzacji,

Brak regulacji kierownicy.

 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Ninebot by Segway KickScooter E22E?

Ninebot by Segway KickScooter E22E to hulajnoga przeznaczona do jazdy po mieście.  Jej dokładnie przemyślana konstrukcja oraz kompletne wyposażenie sprawia, że jazda jest niezwykle komfortowa, a przy tym bezpieczna. Prędkość maksymalna – 20 km/h, a przy tym zasięg do 20 km w zupełności wystarczą na podróż do pracy, szkoły czy na uczelnię. Ponadto dzięki aplikacji mobilnej zyskujemy jeszcze większą kontrolę nad urządzeniem. Dużą zaletą jest także możliwość dokupienia dodatkowej, zewnętrznej baterii, dzięki której zwiększymy zasięg oraz maksymalną prędkość hulajnogi.

CENA Ninebot by Segway KickScooter E22E

Hulajnoga elektryczna Ninebot by Segway KickScooter E22E dostępna jest w cenie 1649 zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre