Hulajnoga elektryczna

Motus Scooty 6.5

Produkt wycofany
Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył
Cena
799 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
250 W
Prędkość
Prędkość max
23 km/h
Zasięg
Zasięg
17 km
Oferta

RECENZJA Motus Scooty 6.5

Hulajnoga Motus Scooty 6.5 idealnie sprawdzi się zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Jej maksymalna prędkość wynosi 23km/h . Motus Scooty 6.5 posiada zasięg 17 km, dzięki czemu spokojnie dotrzesz nią do pracy czy szkoły.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat hulajnogi elektrycznej Motus Scooty 6.5? Jakie ma wady i zalety?
Czym się wyróżnia na tle konkurencyjnych modeli?
Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje na temat hulajnogi Motus Scooty 6.5 !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Motus Scooty 6.5

Scooty 6,5 posiada akumulator o pojemności 5200 mAh , który daje możliwość nieprzerwanej jazdy przez 17 km . Warto zwrócić uwagę na to, że producent na swojej stronie podkreśla, że jest to zasięg dla osoby, która waży nie więcej niż 55 kg . Oznacza to, że cięższy użytkownik prawdopodobnie przejedzie na tym urządzeniu jeszcze mniejszą odległość. Bateria Motus Scooty 6.5 do pełnego naładowania potrzebuje tylko około 4 godzin.

SILNIK I MOC Motus Scooty 6.5

Ten posiada silnik o mocy 250W . Umożliwia to rozpędzenie się pojazdu do maksymalnie 23 km/h . Ta prędkość również jest uzależniona od indywidualnych czynników, które na nią wpływają. Oznacza to, że lżejsza osoba, na równym podłożu i z wiatrem, pojedzie znacznie szybciej niż cięższy użytkownik, na nierównym podłożu, pod wiatr.

KOMFORT JAZDY Motus Scooty 6.5

Hulajnoga posiada funkcję kick to start, która niweluje ryzyko przypadkowego uruchomienia pojazdu. Amortyzatory tego urządzenia pochłaniają wstrząsy i wibracje, tym samym umożliwiając bardziej komfortową jazdę. Urządzenie posiada schowane w obudowie kable, aby chronić je przed zmoknięciem. Ten model hulajnogi elektrycznej posiada 3 biegi, umożliwiające ograniczenie prędkości.

Dodatkowymi elementami wyposażenia tej hulajnogi elektrycznej jest składana nóżka, dzwonek oraz ergonomiczne rączki. Światło przednie i tylne oraz antypoślizgowy podest, zapewnią maksymalny poziom bezpieczeństwa.

WYGLĄD Motus Scooty 6.5

Pojazd dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: zielonej, czerwonej i niebieskiej. Przy regulowanej na trzech wysokości kierownicy znajdują się: manetka gazu, rączka hamulca, komputer pokładowy oraz dzwonek. Hulajnoga ma prosty a zarazem niekonwencjonalny design.

Hulajnoga Motus Scooty 6.5 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Motus Scooty 6.5

 

kick to start

ukryte kable

antypoślizgowy podest

trzy tryby jazdy

składana nóżka

dzwonek

komputer pokładowy

oświetlenie

kilka kolorów do wyboru

niewielki zasięg

dedykowany raczej dzieciom lub lżejszym użytkownikom

 

 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Motus Scooty 6.5 ?

Ten pojazd świetnie sprawdzi się nie tylko dorosłym, ale również dzieciom. Ze względu na to, że posiada ograniczenie prędkości, rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech.

CENA Motus Scooty 6.5

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 6.5 dostępna jest w cenie 799 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre