Ranking hulajnóg

Kugoo Kirin S2 MINI

Produkt wycofany
Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył
Cena
899 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
150 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
15 km
Oferta

RECENZJA Kugoo Kirin S2 MINI

Hulajnoga Kugoo Kirin S2 MINI to – jak sama nazwa wskazuje – mniejsza wersja klasycznego modelu Kirin S2. Dzięki niewielkim rozmiarom i niezwykle lekkiej konstrukcji nadaje się do użytku nie tylko przez dorosłych (udźwig do 100 kg), ale również młodzież i starsze dzieci. Wszystkie jej parametry zostały dostosowane do potrzeb i możliwości młodego użytkownika, w związku z czym posiada silnik o mocy 150 W (ale rozpędza się nawet do 25 km/h) i baterię pozwalającą przebyć 10-15 km ciągiem.

Co jeszcze ją wyróżnia wśród innych hulajnóg elektrycznych? Jakie ma wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje!
Hulajnoga Kugoo Kirin S2 MINI jest dostępna na stronie Geekbuying.pl.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Kugoo Kirin S2 MINI

Bateria w modelu S2 MINI posiada 6Ah pojemności – to dużo mniej niż w przypadku hulajnóg miejskich dla dorosłych, ale też dużo lepiej w porównaniu do modeli typowo dziecięcych. Taki akumulator wystarczy na pokonanie 10-15 km po zaledwie 2-4 godzinnym ładowaniu. Zważając na to, że hulajnogi dla dzieci ładują się przeważnie nawet przez 12 godzin, to parametry modelu Kirin S2 MINI są bardzo korzystne.

SILNIK I MOC Kugoo Kirin S2 MINI

Ponieważ Kirin S2 przeznaczony jest dla dzieci, posiada odpowiedniej wielkości silnik. Moc 150W pozwala rozpędzić się nawet do 25 km/h, ale pojazd przyspiesza łagodnie i w sposób bezpieczny dla młodego użytkownika.

KOMFORT JAZDY Kugoo Kirin S2 MINI

Komfort jazdy oferowany przez S2 MINI musimy rozpatrywać pod kątem tego, kto z niej korzysta. Dorośli na pewno docenią lekką konstrukcję, ale raczej nie będą zachwyceni małą mocą silnika czy krótkim zasięgiem. Za to w przypadku dzieci takie parametry są dobrane idealne – zarówno oferowana moc, waga pojazdu (9 kg), bateria czy nawet wielkość kółek (5,5 cala) dostosowane są do potrzeb młodych osób. 

Hulajnoga S1 MINI, tak samo jak jej starsza wersja, wyposażona została w niewielki wyświetlacz, lampkę LED i podwójny system hamulcowy – posiada więc wszystko to, co modele dla dorosłych. Podest wyłożony został antypoślizgowym tworzywem, a cała hulajnoga składa się do mniejszych rozmiarów poprzez prosty w obsłudze system.

WYGLĄD Kugoo Kirin S2 MINI

Hulajnogi elektryczne dla dzieci cechują się przeważnie charakterystycznym, nieco kiczowatym wyglądem – jaskrawe kolory i wielkie napisy podobają się niektórym młodym użytkownikom, ale często szybko z tego wyrastają. Kirin S2 MINI wyłamuje się z tego schematu i oferuje najmłodszym pojazd o równie profesjonalnym designie, co pojazdy dla dorosłych.

Hulajnoga Kugoo Kirin S2 bokiem

ZALETY I WADY Kugoo S2 MINI

Zalety

system składania

duży zasięg

wyświetlacz

krótki czas ładowania

system składania

duży udźwig

dwa hamulce

przednia lampa LED

sygnał dźwiękowy

specjalny wzór bieżnika

 

 

Wady

brak blokady urządzenia 

brak tylnego światła

przeciętna moc

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Kugoo Kirin S2 MINI?

Hulajnoga Kugoo Kirin S2 to bardzo wygodny model miejski. Szerokie opony i amortyzator zapewniają płynną jazdę, a dodatki w formie wyświetlacza, lampy i dzwonka podnoszą komfort użytkowania. Główną zaletą tego pojazdu jest jednak bardzo duży zasięg przy niezwykle krótkim czasie ładowania. Jest to model idealny dla osób, które nie szukają mocnych wrażeń w terenie, ale zależy im na ciekawej i ekologicznej alternatywie dla samochodu podczas codziennej drogi do pracy lub niedzielnych przejażdżek w parku.

CENA Kugoo Kirin S2 MINI

Hulajnoga elektryczna Kugoo Kirin S2 dostępna jest w cenie 899 zł w sklepie Geekbuyingg.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych:Kugoo Kirin S2

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 5/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 15 km
Waga użytkownika: 29 kg
Średnia prędkość: 16 km/h
Prędkość maksymalna: 25 km/h
Czas ładowania: 4 h
Kupiłem dla córki i jak na razie jest zadowolona. Nie sprawdzaliśmy jeszcze maksymalnej prędkości, na razie porusza się średnio 16 km/h. Nie przypuszczałem, że się to przyda, ale antypoślizgowy podest to faktycznie dobre rozwiązanie - córce nieco łatwiej utrzymać równowagę. Mogę polecić .
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre