Hulajnoga elektryczna

Frugal Dynamic Light

Produkt wycofany
Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Tempomat
Cena
849 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
200 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
12 km
Oferta

RECENZJA Frugal Dynamic Light

Hulajnoga Dynamic Light to lżejsza i bardziej poręczna wersja modelu Dynamic. Jej największą zaletę stanowi właśnie lekka konstrukcja. Jest odpowiednia nie tylko dla dorosłych, ale również młodzieży i dzieci od 12 roku życia. Ze względu na krótki czas ładowania możemy korzystać z niej codziennie.
Chcesz zyskać więcej informacji o hulajnodze elektrycznej Frugal Dynamic Light? Jakie są jej wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze Frugal Dynamic Light!
Hulajnoga Frugal Dynamic Light jest dostępna na stronie Electricfeel.pl

ZASIĘG I ŁADOWANIE Frugal Dynamic Light

Model Light z założenia ma być możliwie jak najmniejszy. Z tego powodu ograniczeniom uległo również jego wyposażenie. Wykorzystany w hulajnodze akumulator litowo-jonowy posiada pojemność zaledwie 4 Ah, co wystarcza na przebycie około 12 km bez przerwy. Nieduży zasięg hulajnoga nadrabia krótkim czasem ładowania, który wynosi tylko 3 godziny. Z tego względu wciąż jest to pojazd odpowiedni do użytkowania na co dzień.

SILNIK I MOC Frugal Dynamic Light

Podobnie jak w przypadku akumulatora, również silnik posiada moc ograniczoną do 200 W. Jednak ze względu na niewielką wagę pojazdu (10 kg) wystarcza to, aby rozpędzić się do 25 km/h. Przyspieszamy i zwalniamy za pomocą manetki na kierownicy, ale możemy skorzystać również z tempomatu i poruszać się ze stałą prędkością.

KOMFORT JAZDY Frugal Dynamic Light

Największą zaletą modelu Dynamic Light oraz jego cechą charakterystyczną jest lekka konstrukcja (10 kg), duża poręczność i mobilność. Prosty w obsłudze system pozwala złożyć ją w dosłownie 3 sekundy, wziąć do ręki i zabrać ze sobą do tramwaju. Koła o szerokości 6 cali nie zostały stworzone do pokonywania trudnych przeszkód, ale poradzą sobie w terenie miejskim, a dzięki niewielkim rozmiarom nie wpływają negatywnie na poręczność pojazdu. 

Dwa hamulce (elektromagnetyczny i nożny) zapewniają szybkie i pewne hamowanie, a przednia lampa LED i dzwonek dbają o bezpieczne poruszanie się również po zmroku. Na kierownicy znajduje się niewielki, ale czytelny wyświetlacz. Informuje nas m.in. o poziomie baterii i aktualnej prędkości, z jaką się poruszamy. Ciekawym dodatkiem są wypustki antypoślizgowe umieszczone na podeście i rączkach.

WYGLĄD Frugal Dynamic Light

Frugal Dynamic Light to prawdopodobnie najbardziej minimalistyczna w designie hulajnoga tej marki. Jest bardzo prosta, ale w dalszym ciągu posiada sportowy charakter. Występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: klasycznym czarnym oraz bardziej ekstrawaganckim żółtym.

Hulajnoga Frugal Dynamic Light

ZALETY I WADY Frugal Dynamic Light

Zalety

bardzo lekka

dzwonek

krótki czas ładowania

funkcja składania

oświetlenie przednie

wypustki antypoślizgowe

wyświetlacz

tempomat

niska cena

udźwig do 100 kg

klasa wodoszczelności IPX4

 

 

Wady

niewielki zasięg

małe koła

brak amortyzatora

brak światła tylnego

brak blokady antykradzieżowej

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Frugal Dynamic Light?

Hulajnoga elektryczna Frugal Dynamic Light to typowy model miejski, przystosowany do codziennego użytkowania. Stworzona jest dla osób, które szukają pojazdu lekkiego, poręcznego i wygodnego w transportowaniu, przy jednocześnie niedużej cenie. Jest to też dobry wybór dla starszych dzieci. Nie sprawdzi się jednak na bardzo nierównej nawierzchni i w terenie.

CENA Frugal Dynamic Light

Hulajnoga elektryczna Frugal Dynamic Light dostępna jest w cenie 849 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Hulajnoga elektryczna Frugal Dynamic Light

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 4/5
Komfort jazdy: 4/5
Przyspieszenie: 5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 0 km
Waga użytkownika: 48 kg
Średnia prędkość: 11 km/h
Prędkość maksymalna: 25 km/h
Czas ładowania: 1h do 3h h
Według mnie po tej cenie nie ma sie czego spodziewać. Sam produkt mam i jestem całkiem z niego zadowolony mogę go polecić początkującym. Bo nawet rozmiarami jest dobra dla dzieci powyżej 9 lat.
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre