Ranking hulajnóg

E-Twow V

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat, System KERS
Cena
4499 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
500 W
Prędkość
Prędkość max
35 km/h
Zasięg
Zasięg
40 km
Oferta

RECENZJA E-Twow V

E-Twow V to miejska hulajnoga elektryczna, która swoimi parametrami stanowi mocną konkurencję dla innych modeli tego typu, jednak w kwestii komfortu jazdy pozostawia nieco do życzenia.

Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej E-Twow V!

ZASIĘG I ŁADOWANIE E-Twow V

E-Twow V zdecydowanie może pochwalić się swoim zasięgiem. Akumulator litowo-jonowy 10,5 Ah potrzebuje wyłącznie 3-4 godziny do tego aby pokonać aż 40 km. Taki zasięg możliwy jest podczas jazdy ze średnią prędkością 30 km.

SILNIK I MOC E-Twow V

Silnik wykorzystany w modelu V posiada moc 500W. To dużo więcej niż w przypadku wielu typowych elektrycznych hulajnóg miejskich. Prędkość, z jaką umożliwia się poruszać wynosi aż 35 km/h. Jazdę ze stałą prędkością umożliwia tempomat.

KOMFORT JAZDY E-Twow V

Komfort jazdy, który oferuje hulajnoga E-Twow V jest bardzo wysoki jak na model miejski. Dwie główne cechy tego modelu to lekka konstrukcja (11,3 kg) oraz kierownica o regulowanej wysokości i składanych rączkach. Pojazd posiada relatywnie małe, pełne koła o średnicy 200 mm (niecałe 8 cali), może pochwalić się jednak miękkim zawieszeniem (przednia i tylna amortyzacja). Takie połączenie jest dość zaskakujące i sprawia, że z jednej strony hulajnoga świetnie radzi sobie na nierównej drodze o wielu “wybrzuszeniach” i pofałdowaniach, jednak bardzo kiepsko tłumi wstrząsy powodowane przez nawierzchnię taką jak kostka brukowa. 

Hulajnoga posiada przedni hamulec elektromagnetyczny, ale dla płynnego wytracania prędkości możemy korzystać z hamulca nożnego, będącego jednocześnie tylnym błotnikiem. E-Twow V posiada zamontowane oświetlenie, jednak przednia lampa słabo oświetla drogę i sprawdza się bardziej w roli ostrzeżenia dla innych uczestników ruchu. Na kierownicy znajduje się przejrzysty wyświetlacz. Pojazd można w prosty i szybki sposób złożyć do małych rozmiarów.

WYGLĄD E-Twow V

E-Twow V posiada praktycznie ten sam design co model GT – jest prosty i mocno sportowy. Model V występuje w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, szarym, czerwonym i niebieskim.

Hulajnoga E-Twow V niebieska

ZALETY I WADY E-Twow V

Zalety

lekka konstrukcja

duży zasięg

duża moc

prosty system składania

regulowana kierownica

składane rączki

podwójna amortyzacja

dwa hamulce

oświetlenie

wyświetlacz

tempomat

system KERS

Wady

relatywnie małe koła

kiepsko radzi sobie na wzniesieniach

brak blokady antykradzieżowej

relatywnie małe koła

CZY WARTO KUPIĆ E-Twow V?

Jak zostało wspomniane, E-Twow średnio radzi sobie z tłumieniem wstrząsów powodowanych przez nawierzchnię typu kostki brukowej. Z drugiej strony oferuje zasięg i prędkość nieporównywalnie lepsze od wielu innych modeli typowo miejskich. Ponadto jest lekka i bardzo mobilna. Ciężko obiektywnie ocenić, czy jej cena jest adekwatna do możliwości, bo zależy to od indywidualnych potrzeb danego użytkownika.

CENA E-Twow V

Hulajnoga elektryczna E-Twow V dostępna jest w cenie 4499 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 4/5
Komfort jazdy: 5/5
Przyspieszenie: 3/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 35 km
Waga użytkownika: 85 kg
Średnia prędkość: 20 km/h
Prędkość maksymalna: 41 km/h
Czas ładowania: 5 h
Lekka, poręczna,świetnie się sprawdza w mieście, łatwo przewieźć komunikacją miejską i wnieść po schodach. Kupując podstawowym kryterium była waga, zasieg i moc. Minus za brak zabezpieczenia przed kradzieżą i słabe oświetlenie drogi. Po zrobieniu 800 km bez serwisu dalej jezdzi. Zadowolony z zakupu.
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre