Hulajnoga elektryczna

Dualtron Spider

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat
Cena
11999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
3000 W
Prędkość
Prędkość max
65 km/h
Zasięg
Zasięg
70 km
Oferta

RECENZJA Dualtron Spider

Hulajnoga elektryczna Dualtron Spider to model przeznaczony zarówno do jazdy w mieście, jak i w terenie. Jak na model tego typu posiada niezwykle lekką konstrukcję, dlatego podczas jazdy jest bardzo zwinna i płynnie wchodzi w zakręty. Jednocześnie Spider zachował wszystkie cechy wyróżniające pojazdy Dualtron.
Jakie są wady i zalety tego modelu? Na co warto zwrócić uwagę?
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektronicznej Dualtron Spider.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Dualtron Spider

Na rynku dostępne są dwie wersje hulajnogi Dualtron Spider – jedna z akumulatorem 17,5Ah i druga z akumulatorem 24,5 Ah (na której skupia się ta recenzja). Ponieważ posiadają odmienne pojemności baterii, różnią się oferowanym zasięgiem. Wariant z akumulatorem 17,5Ah pozwala na przebycie ok. 60 km po 6-9 godzinnym ładowaniu. Większa bateria oferuje zasięg nawet 80 km, ale czas jej ładowania wydłużony jest do 9-12 godzin.

SILNIK I MOC Dualtron Spider

Pomimo niewielkiej wagi (21,8 kg wersja 24,5Ah i 19,9 kg wersja 17,5 Ah) model Spider w niczym nie ustępuje większym hulajnogom Dualtrona. Dotyczy to również silników – Spider posiada ich aż dwa, o łącznej mocy 3000 W każdy. Ich łączna moc szczytowa wynosi aż do 3000W! Pojazd doskonale radzi sobie nawet na wysokich wzniesieniach, o kącie nachylenia do 25 stopni. W trakcie jazdy możemy korzystać z tempomatu, który włączamy na wyświetlaczu.

KOMFORT JAZDY Dualtron Spider

Hulajnoga Dualtron Spider posiada 10-calowe, pompowane opony oraz miękkie zawieszenie, które w połączeniu gwarantują świetne tłumienie wstrząsów. Ponieważ pojazd jest lekki, bardzo dobrze “przykleja się” do podłoża i sprawdza się na zakrętach lepiej, niż cięższe modele. Wrażenia z jazdy są niesamowite. To solidny sprzęt z kierownicą z karbonu, hamulcami tarczowymi i wspomaganiem E-ABS. Duży, okrągły wyświetlacz pozwala nam nie tylko sprawdzić prędkość jazdy czy poziom baterii, ale również kontrolować i zmieniać ustawienia, np. włączać/wyłączać tempomat. 

Nic jednak nie jest idealne. Do drobnych mankamentów hulajnogi możemy zaliczyć brak zaczepu – po złożeniu kierownicy nie możemy jej zablokować w tej pozycji, co sprawia problemy podczas przenoszenia. Kolejna rzecz to oświetlenie – Spider posiada podświetlany z tyłu i z przodu podest, nie zamontowano w nim jednak dużej lampy przedniej, która oświetlałaby nam drogę po zmroku.

WYGLĄD Dualtron Spider

Hulajnoga Spider zaprojektowana została w stylu charakterystycznym dla marki Dualtron. Jest wytrzymała, masywna i solidna. Widać, że została stworzona do jazdy ekstremalnej i bardziej przypomina skuter niż klasyczną hulajnogę, jaką pamiętamy z dzieciństwa. 

Hulajnoga Dualtron Spider bokiem

ZALETY I WADY Dualtron Spider

Zalety

ogromna moc (dwa silniki)

potężny zasięg

10-calowe koła

wyświetlacz

podświetlany podest

lekka konstrukcja

dwa hamulce

system E-ABS

system składania

amortyzacja

duże błotniki

Wady

wysoka cena

mało oświetlenia

długi czas ładowania

brak blokady antykradzieżowej

brak zaczepu

CZY WARTO KUPIĆ Dualtron Spider?

Hulajnoga elektryczna Dualtron Ultra sprawdzi się w każdych warunkach, również miejskich. Przeznaczona jest jednak dla osób, dla których jazda hulajnogą nie kończy się na drodze do pracy i z powrotem – to pojazd dla miłośników adrenaliny i mocnych wrażeń.

CENA Dualtron Spider

Hulajnoga elektryczna Dualtron Spider dostępna jest w cenie 11999 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 2 opinii

Ocena ogólna: 2.5/5
Komfort jazdy: 2.5/5
Przyspieszenie: 2.5/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 60 km
Waga użytkownika: 94 kg
Średnia prędkość: 25 km/h
Prędkość maksymalna: 74 km/h
Czas ładowania: 2,6 h
To była moja trzecia hulajnoga po Xiaomi M365 i Speedway Mini 4 Pro. Ultralekka i wytrzymała. Numer jeden na świecie pod względem stosunku ciężaru do mocy. Z górki pojechałem licznikowe 74km/h co jest doskonałym wynikiem. Jedyne co trzeba robić to kontrolować śruby od pokrywy podestu gdyż mocno „pracuje” na boki. Możliwość ładowania dwoma ładowarkami oraz podłączenia dodatkowego akumulatora (jest złącze z boku podestu). Jeżeli mieszkasz w bloku, chcesz szybki i lekki sprzęt to bardzo polecam. Przejechałem na niej prawie 2300km. Polecam.
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: km
Waga użytkownika: kg
Średnia prędkość: km/h
Prędkość maksymalna: km/h
Czas ładowania: h
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre