Ranking hulajnóg

Blaupunkt ESC608

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Oświetlenie tył, Składane rączki, Tempomat
Cena
1599 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
250 W
Prędkość
Prędkość max
25 km/h
Zasięg
Zasięg
20 km
Oferta

RECENZJA Blaupunkt ESC608

Hulajnoga elektryczna Blaupunkt ESC608 to najmniejszy model tej marki, jako jedyny bez wymiennej baterii. Jest to klasyczny pojazd miejski o standardowych osiągach, który jednak może pochwalić się kilkoma udoskonaleniami.
Chcesz poznać szczegółowe informacje na temat hulajnogi Blaupunkt ESC608?
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wszystkie najważniejsze informacje o urządzeniu, które na pewno rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości!

ZASIĘG I ŁADOWANIE Blaupunkt ESC608

Parametry hulajnogi Blaupunkt ESC608 są raczej dość przeciętne, typowe dla modeli miejskich. Akumulator o pojemności 6Ah wystarcza na pokonanie 15-20 km po jednym ładowaniu, które trwa 5 godzin. Nie jest to zły wynik i wystarczy przy dojazdach do pracy lub szkoły na co dzień, jednak bez większego trudu znajdziemy modele hulajnóg w podobnej cenie, o lepszym zasięgu i baterii z większą pojemnością.

SILNIK I MOC Blaupunkt ESC608

Silnik o mocy 250W to standardowe wyposażenie modeli miejskich. Pozwala on rozpędzić się do 25 km/h, czyli do prędkości dozwolonej w większości miast. Prędkość tą możemy jednak ograniczyć wybierając inny tryb, a do wyboru mamy ich aż trzy. Zdecydowanie na plus jest tempomat, w który wyposażono model ESC608. Włącza się on automatycznie po 6 sekundach jazdy w niezmiennym tempie.

KOMFORT JAZDY Blaupunkt ESC608

ESC608 może pochwalić się aż dwoma hamulcami – tylnym tarczowym oraz przednim elektrycznym z E-ABS. Pompowane, 8,5-calowe koła dętkowe całkiem dobrze radzą sobie z tłumieniem wstrząsów pomimo braku dodatkowej amortyzacji. Jeśli akurat nie jedziemy na hulajnodze, możemy przenieść ją wygodnie w rękach dzięki prostemu mechanizmowi składania. Co ważne, na błotniku znajduje się zaczep, który unieruchamia pojazd w pozycji po złożeniu. Trzeba brać jednak pod uwagę, że ESC608 waży stosunkowo dużo, bo aż 15 kg, i dla osób drobnej postury może to być niemałe utrudnienie. 

Warto zwrócić uwagę na bogate (jak na hulajnogę tej klasy) wyposażenie. ESC608 niczego nie brakuje – posiada dyskretny wyświetlacz informujący o stanie baterii i prędkości, dzwonek ostrzegawczy, przednią lampę LED oraz tylne światło hamowania. Znajdujące się na kierownicy rączki zostały wyłożone antypoślizgowym tworzywem z wypustkami.

WYGLĄD Blaupunkt ESC608

Błotnik w opływowym kształcie, wyświetlacz w kształcie przypominającym plaster miodu oraz kolorowe akcenty nadają hulajnodze interesujący wygląd i przełamują bardzo klasyczny w pierwszym odbiorze design.

Hulajnoga Blaupunkt ESC608 bokiem

ZALETY I WADY Blaupunkt ESC608

Zalety

tempomat

oświetlenie przednie i tylne

dzwonek

wyświetlacz

pompowane koła

rączki z tworzywa antypoślizgowego

dwa hamulce

system E-ABS

system składania

trzy tryby jazdy

duży udźwig

Wady

przeciętne osiągi

stosunkowo duża waga

brak amortyzacji

brak blokady antykradzieżowej

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Blaupunkt ESC608?

Hulajnoga elektryczna Blaupunkt ESC608 to model o bardzo typowych dla hulajnóg elektrycznych parametrach. Wyróżnia na plus funkcją tempomatu, pompowanymi kołami, systemem E-ABS i pełnym wyposażeniem, jest niestety relatywnie ciężka i ma przeciętne osiągi.

CENA Blaupunkt ESC608

Hulajnoga elektryczna Blaupunkt ESC808 dostępna jest w cenie 1599 zł w sklepie Electricfeel.pl – autoryzowanego dystrybutora hulajnóg elektrycznych: Hulajnoga elektryczna Blaupunkt ESC608

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre