Ranking hulajnóg

Speedway Leger

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Składane rączki
Cena
4499 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
800 W
Prędkość
Prędkość max
50 km/h
Zasięg
Zasięg
50 km
Oferta

RECENZJA Speedway Leger

Speedway Leger to jedna z mniejszych hulajnóg elektrycznych tej marki. Stworzona została zarówno do jazdy w mieście, jak i w mniej wymagającym terenie. Jej cechy charakterystyczne to stosunkowo mała waga i bardzo duży zasięg.

Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej Speedway Leger!

ZASIĘG I ŁADOWANIE Speedway Leger

Akumulator o pojemności 15,6 Ah pozwala na przejechanie nawet 50 km bez przerwy. Jego naładowanie trwa 6-8 godzin, co jest całkiem dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę bardzo duży zasięg.

SILNIK I MOC Speedway Leger

Speedway Leger może pochwalić się silnikiem o mocy nominalnej 800W i nawet 1360W w peaku. Ponieważ pojazd jest bardzo lekki (19 kg), w mgnieniu oka osiąga prędkość 50 km/h. Duża jak na model miejski moc pozwala na płynne pokonywanie niewielkich wzniesień.

KOMFORT JAZDY Speedway Leger

Komfortową jazdę zapewniają przede wszystkim pompowane, 8,5-calowe koła oraz przedni amortyzator, które tłumią wstrząsy i z łatwością pokonują przeszkody. Tylny hamulec bębnowy gwarantuje nie tylko efektywne hamowanie, ale również nie wymaga ciągłego serwisowania. Istotną cechą hulajnogi Speedway jest możliwość regulowania wysokości kierownicy. Dzięki temu możemy dostosować ją do wzrostu użytkownika. Hulajnoga posiada prosty i szybki w obsłudze mechanizm składania. Warto nadmienić, że składane są również rączki kierownicy, co ułatwia przechowywanie pojazdu i np. transportowanie go w windzie. 

Z przodu pojazdu znajdują się dwie lampki, z tyłu – jedna, czerwona lampa STOP. Nawet na podeście znajduje się podświetlany napis. Dzięki temu hulajnoga jest dobrze widoczna po zmroku. Wyświetlacz LCD pozwala śledzić parametry hulajnogi i zmieniać ustawienia, takie jak włączenie lub wyłączenie funkcji kick-to-start.

WYGLĄD Speedway Leger

Hulajnoga elektryczna Speedway Leger posiada bardzo sportowy design. Mocna konstrukcja, ostre rysy i widoczne elementy nadają jej mocnego charakteru.

Hulajnoga Speedway Leger bokiem

ZALETY I WADY Speedway Leger

Zalety

regulacja wysokości kierownicy

bardzo duży zasięg

8,5-calowe koła

wyświetlacz

lekki jak na hulajnogę terenową

bogate oświetlenie

system składania

składane rączki

przedni amortyzator

Wady

ciężki jak na hulajnogę miejską

brak blokady antykradzieżowej

 

CZY WARTO KUPIĆ Speedway Leger?

Speedway Leger to coś pomiędzy zaawansowaną hulajnogą miejską a lekkim, kompaktowym modelem terenowym. Takie połączenie cech zadowoli praktycznie każdego, ale będzie najlepszym wyborem dla osób, którym bardziej zależy na komforcie jazdy i dużym zasięgu niż rozwijaniu ekstremalnych prędkości.

CENA Speedway Leger

Hulajnoga elektryczna Speedway Leger dostępna jest w cenie 4499 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 4/5
Komfort jazdy: 4/5
Przyspieszenie: 3/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 30 km
Waga użytkownika: 85 kg
Średnia prędkość: 25 km/h
Prędkość maksymalna: 40 km/h
Czas ładowania: 8 h
brak ogólnie dostępnych części np. przednie koło
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre