Ranking hulajnóg

Kaabo Wolf Warrior 11

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Sygnał dźwiękowy, Amortyzacja, Oświetlenie tył
Cena (zł)
9999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
2400 W
Prędkość
Prędkość max
80 km/h
Czas
Czas ładowania
13 h
Oferta

RECENZJA Kaabo Wolf Warrior 11

Hulajnoga Kaabo Wolf Warrior 11 to jeden z najmocniejszych modeli terenowych na rynku. Swoimi parametrami zawstydza niejedną hulajnogę z tej samej półki cenowej. To pojazd wyłącznie dla osób z zamiłowaniem do adrenaliny!

Co jeszcze ją wyróżnia wśród innych hulajnóg elektrycznych? Jakie ma wady i zalety?
Sprawdziliśmy to urządzenie i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje o hulajnodze Kaabo Wolf Warrior 11 !

ZASIĘG I ŁADOWANIE Kaabo Wolf Warrior 11

Kaabo Wolf Warrior 11 posiada baterię LG 25Ah! Ciężko znaleźć inny model z akumulatorem o równie dużej pojemności. Dzięki niej pojazd pokonuje nawet ogromne trasy – w trybie ECO możemy przejechać nawet 100 km bez przerwy! Oczywiście zasięg zależny jest sposobu i prędkości jazdy, jednak wciąż to co oferuje Kaabo stanowi konkurencję prawie nie do pokonania. Niestety naładowanie takiej baterii trwa długo i może wynieść nawet 13 godzin, więc pełne ładowanie musimy zaplanować wcześniej.

SILNIK I MOC Kaabo Wolf Warrior 11

Hulajnoga Kaabo wyposażona została nie w jeden, ale aż dwa silniki o mocy 1200 W każdy! Moc szczytowa tego pojazdu sięga niewyobrażalnych 5400W. Dzięki temu na Wolf Warrior bez trudu osiąga się 80 km/h. Prędkość tą można dowolnie ograniczyć poprzez zmianę trybu jazdy na wyświetlaczu. Dla tego modelu wszelkie górki, wzniesienia (do 35 stopni) i podjazdy nie stanowią przeszkody.

KOMFORT JAZDY Kaabo Wolf Warrior 11

Hulajnoga elektryczna Kaabo Wolf Warrior 11 jest nie tylko zawrotnie szybka i wytrzymała, ale również bezpieczna i wygodna w użytkowaniu. Posiada pneumatyczne koła terenowe o wielkości 11-cali oraz podwójne zawieszenie, które z łatwością pokonują nierówności terenu. Zarówno manetka gazu jak i hamowania chodzą bardzo lekko. Pojazd posiada hydrauliczne hamulce tarczowe z ABS

Oświetlenie w hulajnodze jest bogate i mocne. Z przodu znajduje się podwójna lampa (5W) o trzech trybach świecenia (w tym możliwość migania), z tyłu znajduje się światło hamowania oraz pozycyjne, a podest podświetlony jest mniejszymi diodami (w tym dwiema skierowanymi na drogę przed przednim kołem).

Na kierownicy znajduje się klakson i funkcjonalny wyświetlacz. Rączki są szeroko rozstawiane, co jest wygodne podczas jazdy, ale może przeszkadzać przy wchodzeniu z hulajnogą przez wąskie przejścia, drzwi itd. Kaboo jest składana za pomocą pewnego, stabilnego systemu. Można więc schować hulajnogę do bagażnika, ale nie będzie to łatwe ze względu na jej masę, która wynosi aż 44 kg.

 

WYGLĄD Kaabo Wolf Warrior 11

Kaabo Wolf Warrior nie przypomina zwykłej hulajnogi. Podwójna rama kierownicy i specyficzne oświetlenie nadają mu mocnego charakteru. Obok tej hulajki ciężko przejść obojętnie.  

Hulajnoga Kaabo Wolf Warrior 11

ZALETY I WADY Kaabo Wolf Warrior 11

Zalety

ogromny zasięg

zawrotne prędkości

dwa silniki

kilka trybów jazdy

podwójna amortyzacja

szerokie koła

hamulce tarczowe z ABS

mocne, bogate oświetlenie

wyświetlacz

klakson

szeroka kierownica

możliwość użycia dwóch ładowarek

świetnie radzi sobie na wzniesieniach

duży udźwig

 

Wady

brak blokady antykradzieżowej

duża waga

rączki nie są składane

długi czas ładowania przy jednej ładowarce

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Kaabo Wolf Warrior 11?

Hulajnoga Kaabo Wolf Warrior to nie jest wybór dla każdego. Chociaż sprawdza się również w mieście, to stworzona została z myślą o jeździe w terenie. Ze względu na wysoką cenę jest to model dla osób, które kochają szybką, ekstremalną jazdę i mocne wrażenia.

CENA Kaabo Wolf Warrior 11

Hulajnoga elektryczna Kaabo Wolf Warrior 11 dostępna jest w cenie 9999 zł.

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre