Ranking hulajnóg

E-Twow Booster

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Amortyzacja, Oświetlenie tył, Tempomat, System KERS
Cena
2999 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
350 W
Prędkość
Prędkość max
30 km/h
Zasięg
Zasięg
30 km
Oferta

RECENZJA E-Twow Booster

E-Twow Booster to mniejsza wersja modelu Booster S+. Posiadają ten sam design i to samo wyposażenie, różni je tylko pojemność akumulatora oraz rozwijana maksymalnie prędkość.

Sprawdziliśmy to urządzenie i specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szczegółowy opis hulajnogi elektrycznej E-Twow Booster!

ZASIĘG I ŁADOWANIE E-Twow Booster

Akumulator o pojemności 6,5 Ah pozwala na przebycie ok. 30 km po jednym ładowaniu (w odpowiednich warunkach i poruszając się ze średnią prędkością 25 km/h). Uzupełnienie baterii zajmuje zaledwie 4 godziny.

SILNIK I MOC E-Twow Booster

E-Twow Booster jest czymś pomiędzy hulajnogą miejską a terenową. Taki też jest jego silnik – moc 350W, jaką posiada, jest znacznie większa niż w przypadku popularnych modeli do poruszania się po mieście, jednak nie umożliwia ekstremalnie szybkiej jazdy. Pozwala rozwinąć prędkość max. 30 km/h, ale dobrze radzi sobie na wzniesieniach.

KOMFORT JAZDY E-Twow Booster

Jedną z największych zalet tego modelu oraz cechą charakterystyczną hulajnóg tej marki jest bardzo lekka konstrukcja (11 kg), która w połączeniu z prostym systemem składania daje nam pojazd niezwykle mobilny i poręczny. Kolejna typowa dla marki E-Twow cecha to kierownica z regulowaną wysokością.  Hulajnogę posiada gumowe, bezdętkowe koła o średnicy 190 mm (ok. 7,5 cala), które są relatywnie małe, ale w połączeniu z amortyzacją zapewniają przyjemną jazdę. 

E-Twow Booster posiada wszystko, co potrzebne dla komfortowego poruszania się po mieście: oświetlenie, wyświetlacz, składaną nóżkę, tempomat i system odzyskiwania energii KERS. O bezpieczeństwo dbają dwa hamulce: przedni elektromagnetyczny i tylny nożny.

WYGLĄD E-Twow Booster

E-Twow Booster wyglądem nie różni się od innych modeli tej marki. Wąska rama, prosta konstrukcja i sportowy charakter to cechy charakterystyczne tego pojazdu.

Hulajnoga E-Twow Booster złożona

ZALETY I WADY E-Twow Booster

Zalety

lekka konstrukcja

duża moc

prosty system składania

regulowana kierownica

amortyzacja

dwa hamulce

oświetlenie

wyświetlacz

tempomat

system KERS

Wady

relatywnie małe koła

kiepsko radzi sobie na wzniesieniach

brak blokady antykradzieżowej

kiepsko tłumi wstrząsy

CZY WARTO KUPIĆ E-Twow Booster?

E-Twow Booster to dobry wybór dla osób, które szukają ekologicznej alternatywy dla samochodu – maksymalnie poręcznej i kompaktowej, którą bez problemu zabierze się ze sobą do środka komunikacji miejskiej.

CENA E-Twow Booster

Hulajnoga elektryczna E-Twow Booster dostępna jest w cenie 2999 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym opiniodawcom!
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre