Hulajnoga elektryczna

Dualtron 3

Wyposażenie
Możliwość złożenia, Nóżka, Oświetlenie przód, Wyświetlacz, Oświetlenie tył
Cena
12699 zł
Informacje techniczne
Moc
Moc silnika (W)
1600 W
Prędkość
Prędkość max
65 km/h
Zasięg
Zasięg
80 km
Oferta

RECENZJA Dualtron 3

Hulajnoga Dualtron 3 przeznaczona jest dla zaawansowanych użytkowników. Doskonale sprawdzi się do jazdy terenowej. Model Dualtron 3 posiada zasięg nawet do 80 km. Jej duża maksymalna prędkość oraz moc silnika pozwala na długie i szybkie podróżowanie.
Jakie są wady i zalety tego modelu? Na co warto zwrócić uwagę?
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze informacje o hulajnodze elektronicznej Dualtron 3.

ZASIĘG I ŁADOWANIE Dualtron 3

Hulajnoga elektryczna Dualtron 3 to trzecia odsłona legendarnego już Dualtrona 2, który sprzedał się na całym świecie w tysiącach egzemplarzy. Posiada litowo-jonowy akumulator LG 28Ah, który umożliwia przejechanie nawet 80 km na jednym ładowaniu. Bateria Dualtron 3 do pełnego naładowania potrzebuje 4-16 godzin – jest to uzależnione od rodzaju ładowarki.

SILNIK I MOC Dualtron 3

Ten model posiada silnik o mocy znamionowej 1600W i maksymalnej 3600W. Oznacza to, że może osiągnąć prędkość maksymalną, która będzie wynosiła nawet do 65 km/h – jest ona uzależniona od wagi użytkownika, powierzchni po jakiej się porusza, a także wiatru.

KOMFORT JAZDY Dualtron 3

Dualtron 3 posiada 10 calowe, bezdętkowe opony. Ten rodzaj kół idealnie sprawdzi się w terenie, gdyż nie istnieje ryzyko ich przebicia. Sprawiają one jednak, że podłoże po którym porusza się użytkownik jest dość twarde i wymaga dodatkowej amortyzacji. Model ten posiada nowy panel sterowania, który oferuje jeszcze więcej możliwości konfiguracji parametrów hulajnogi, w zależności od preferencji i warunków jazdy. Hulajnoga wyposażona została w system ABS, który wspomaga hamowanie poprzez blokowanie kół. Hamulce zostały zmienione na niezwykle skuteczne hamulce hydrauliczne.

Zastosowano 15-to stopniowy system regulacji sztywności zawieszenia, dzięki któremu hulajnoga świetnie się prowadzi niezależnie od ukształtowania podłoża i temperatury. Sprzęt posiada składaną kierownicę, bez możliwości regulowania jej wysokości.

Pojazd posiada system składania, dzięki któremu można go w łatwy sposób transportować. Jest jednak dość ciężki – waży 36 kg. Maksymalna waga użytkownika tej hulajnogi elektrycznej nie powinna przekraczać 120 kg.

WYGLĄD Dualtron 3

Hulajnoga jest dostępna w kolorze czarnym. Posiada duże, bezdętkowe, 10 calowe koła. Przy kierownicy pojazdu znajduje się manetka regulacji gazu, rączka hamulca oraz dzwonek. Pojazd ma sportowy, nowoczesny wygląd.

Hulajnoga Dualtron 3 elektryczna - recenzja

ZALETY I WADY Dualtron 3

Zalety

duży zasięg

duża prędkość maksymalna

skuteczne hamulce

masywne opony

wyświetlacz

przednie i tylne oświetlenie

antypoślizgowy podest

świetne amortyzatory

stabilna konstrukcja

Wady

bezdętkowe opony – mniejsza amortyzacja

cena

 

 

 

 

 

 

 

CZY WARTO KUPIĆ Dualtron 3 ?

Hulajnogi tego typu są przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników. Warto zwrócić na nią uwagę ze względu na świetne, terenowe opony, duży zasięg oraz dużą prędkość maksymalną, jaką może osiągnąć ten pojazd.

CENA Dualtron 3

Hulajnoga elektryczna Dualtron 3 dostępna jest w cenie 12 699 zł

Zakup u oficjalnego dystrybutora danej marki daje gwarancję, że produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła, nie jest wadliwy, posiada gwarancję i nie pojawią się problemy z ewentualnym serwisem.

Opinie użytkowników

Oceny użytkowników

Średnia z 1 opinii

Ocena ogólna: 3/5
Komfort jazdy: 3/5
Przyspieszenie: 3/5
Ocena ogólna:
Komfort jazdy:
Przyspieszenie:
Realny zasięg: 80 km
Waga użytkownika: 76 kg
Średnia prędkość: 40 km/h
Prędkość maksymalna: 65 km/h
Czas ładowania: 16 h
\"Dualtron 3 posiada 10 calowe, bezdętkowe opony. Ten rodzaj kół idealnie sprawdzi się w terenie, gdyż nie istnieje ryzyko ich przebicia. Sprawiają one jednak, że podłoże po którym porusza się użytkownik jest dość twarde i wymaga dodatkowej amortyzacji.\" Zdecydujcie się na jedną wersję, bo pokazujecie ignorancję odnośnie braku wiedzy w tym względzie, tak jak 70% użytkowników. Otóż bezdętkowa opona tzw. tubeless nie jest synonimem słowa pełna. Pełna to solid. Opony bezdętkowe to dalej opony pneumatyczne tylko, że bez dętki np. w samochodach takie są. Skoro to są opony pneumatyczne to dalej narażone są na przebicia. Komfort jest dalej znakomity. Opona pełna nie przebije się ale podczas jazdy na takich kołach pogubimy wszystkie plomby...
Dziękujemy, Twoja opinia została dodana!

Masz taką hulajnogę i z niej korzystasz? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż nam tworzyć rzetelny ranking!

Dodaj swoją opinię

    bardzo słabasłabaśredniadobrabardzo dobra

    bardzo słabysłabyśrednidobrybardzo dobry

    bardzo słabesłabeśredniedobrebardzo dobre